last-night-in-soho

Обрано виконавця ролі Елвіса Преслі


Обрано виконавця ролі Елвіса Преслі
Фото: Getty
Ходили чутки про те, хто отримає головну роль у біографічному фільмі Елвіса Преслі, і режисер Баз Лурман остаточно підтвердив, що роль дістанеться Остіну Батлеру.
Зірка Dead Do not Die, який зустрічається з Ванессою Хадженс, безумовно виглядає як молодий король рок-н-ролу, так як він пофарбував своє світле волосся в темний, і Баз схвильований тим, що він взяв на себе цю роль. Австралійський режисер сказав Deadline: «Я знав, що не зможу зняти цей фільм, якби кастинг був не зовсім правильним, і ми ретельно шукали актора, здатного передати рухи і вокальні якості цієї незрівнянної зірки, а також внутрішню уразливість художника».
«Протягом всього процесу кастингу для мене було честю зустріти таку силу-силенну талантів. Я чув про Остіна Батлера через його видатну роль разом з Дензелом Вашингтоном в «Крижаному пришесті на Бродвеї», а також завдяки великому екранному тестуванню, музичним і перформанс-семінарам. Я однозначно знав, що знайшов людину, здатну втілити дух однієї з найбільш знакових музичних фігур у світі».
Тегі: элвис пресли
Джерело: THR
Сергей Задко 15 липня 2019


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено