addams-family-2

Йоханссон з'ясовує стосунки з колишнім чоловіком


Йоханссон з'ясовує стосунки з колишнім чоловіком
Актриса Скарлетт Йоханссон не так давно стверджувала, що коментувати розставання з чоловіком, Роменом Доріаком, не буде, але не втратила можливості відпустити двозначний коментар на адресу чоловіка на публіці - в ефірі ток-шоу.
Після того, як стало відомо, що Скарлетт Йоханссон офіційно подала на розлучення, адвокати Ромена Доріака випустили заяву, в якій йшлося, зокрема, що чоловікові актриси набридла необхідність постійно возити доньку пари, дворічну Роуз, на зйомки: «Містер Доріак втомився від необхідності базувати своє життя і життя дитини на розкладі зйомок Скарлетт Йоханссон».
Скарлетт, в свою чергу, не вважає, що в постійних роз'їздах з маленькою дитиною на зйомки є щось погане - і, навпаки, впевнена, що подає доньці свого роду хороший приклад. В ефірі ток-шоу актриса заявила: «Я пишаюся тим, що у мене є можливість займатися улюбленою справою, і я дуже наполегливо працювала, щоб прийти до цього - і можливість показати це моїй дочці, можливість привести її на знімальний майданчик і показати, що її мама - незалежна жінка, дуже для мене важливі».
Тегі: скарлетт йоханссон
Сергей Задко 28 березня 2017


Ім’я:
21 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено