last-night-in-soho

Юний Бредлі Купер написав есе про роман з подружкою


Юний Бредлі Купер написав есе про роман з подружкою

 Мабуть, тільки віддані шанувальники Бредлі Купера знають про те, що в юності він хотів стати журналістом. У мережу потрапила стаття, яку знаменитий актор написав у 18 років, коли проходив стажування в виданні Philadelphia Daily News. У публікації тоді ще юний Купер розповів про те, як з дружби його відносини з Деборою Ландес переросли в щось більше. 

 
"Як тільки ви переступаєте певну межу, все змінюється. Ти раптом починаєш ненавидіти хлопця, якого вона завжди вважала красунчиком. Правда, в моєму випадку цього не було," - писав тоді актор.
"Ми завжди привертали один одного. Однак до цього року ми на це не звертали увагу. Нам в голову не приходила ідея, що ми можемо бути більше, ніж друзями, особливо з огляду на те, що Дебора зустрічалася тоді з моїм другом. Я розумію, що зараз ми можемо насолоджуватися разом проведеним часом, перш ніж поїдемо вчитися в коледж. Тому що, як тільки почнеться навчання, ми знову станемо кращими друзями, "- резюмував Купер.
Як пожартували користувачі мережі, Бредлі варто спробувати себе в якості сценариста - сюжет для романтичної мелодрами вже в принципі готовий.
Тегі: Бредли Купер
Сергей Задко 25 січня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено