За справу Сталлоне про зґвалтування взялася прокуратура


За справу Сталлоне про зґвалтування взялася прокуратура

 Після гучного суду над продюсером Харві Вайнштейн, прокуратура Лос-Анджелеса взялася за справу голлівудського актора Сильвестра Сталлоне, якого в кінці 2017 звинувачували в згвалтуванні, повідомляють в CNN з посиланням на представника прокуратури Грега Ріслінга.

Відомо, що розглядом справи зайнялася група, яка спеціалізується на злочинах сексуального характеру. Дана справа надійшла від міської поліції Санта-Моніки в штаті Каліфорнія.
Йдеться про інцидент, який стався ще в 1990 році, але згідно із законами Каліфорнії, термін давності цього злочину вже закінчився. Тому якщо звинувачення виявляться достовірними, прокуратура може висунути акторові звинувачення.
Адвокат актора Мартін Сінгер заявив, що всі звинувачення в домаганнях і згвалтуванні він заперечує.
Нагадаємо, відомого актора і секс-символу бойовиків Сильвестра Сталлоне звинуватили в примусі до сексу 16-річної фанатки. Жінка, ім'я якої не розголошується, стверджує, що актор примусив її до сексу з ним і з його охоронцем, коли їй було 16 років.
Колишня дружина Сильвестра Сталлоне заперечує звинувачення актора в згвалтуванні, вона стверджує, що в момент, коли імовірно стався інцидент, Сталлоне весь час був поруч з нею.
Тегі: сильвестр сталлоне
Сергей Задко 14 червня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено