Зета-Джонс отримує компромат на зірок Голлівуду


Зета-Джонс отримує компромат на зірок Голлівуду
Кетрін Зета-Джонс не раз зізнавалася в коханні своєму свекру - легендарному акторові Кірку Дугласу. Вона говорила, що обожнює слухати його розповіді про минуле - золотий вік Голлівуду і зіркок, з якими життя зводило Дугласа. А недавно Кетрін випала нагода абсолютно офіційно попросити свекра проконсультувати її з приводу давньої ворожнечі між двома суперзірками Голлівуду Бетт Девіс і Джоан Кроуфорд.
Справа в тому, що Зета-Джонс зіграла актрису Олівію де Хевілленд в серіалі "Ворожнеча". Ця роль стала для Кетрін величезним подарунком. Вона ще з дитинства схиблена на золотому віці Голлівуду. "Обожнюю гламур! - зізнається актриса в інтерв'ю "7днів". - І безнадійний романтизм, дивовижну магію і блиск. Влада фільмів, створених в ту епоху. Той особливий світ, який ставили, щоб особи актрис сяяли і світилися. Саме про все це чаклунство і гламур я і мріяла, коли тільки ще збиралася вирушити в Голлівуд".
Скориставшись нагодою, Кетрін стала мучити свого свекра проханнями розповісти їй про ті часи. Про Синатру, Джуді Гарланд, Тоні Кертіса... "У даному випадку у мене було виправдання: "Ви просто допомагаєте мені в підготовці до ролі", - говорить актриса. - І Кірк допомагав. Коли я згадала, що збираюся грати Олівію, він тільки похитав головою і сказав: "а-а-ах, Олівію..." і в цьому було все: захоплення і повага. Вважаю, він висловив універсальне почуття, яке відчували всі люди, які знають її. Про Бетт Девіс він сказав, що вона була "серйозна молодичка". Говорила, що думала і скроєна була з заліза, уперта як бик. А Джоан Кроуфорд - "чортова психопатка ". Я дуже люблю історію, яку розповіла мені свекруха, Енн, дружина Кірка. Якось на вечірці у басейні їй стало дуже холодно, а Енн була в тонесенькому платті. І тремтіла від холоду. Бетт Девіс підійшла до Кірка і сказала своїм хрипким голосом: "Кірк, якби не будь такою дешевкою, купи своій дівчині норкове манто!" І що ви думаєте? Через кілька днів біля дверей Енн лежала коробка з дорогого універмагу. І в ній - норкове манто. Таким чином, свекруха завдяки Бетт Девіс отримала свої перші хутра. Феєрична історія! Ох, як би я хотіла бути мухою на стіні, свідком всього, що відбувається в ті часи!"
Тегі: кэтрин зета-джонс
Сергей Задко 24 серпня 2017
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3919
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1106
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 879
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 850
Рідлі і Боєга здивували фанатів Рідлі і Боєга здивували фанатів

Актори відвідали івент в Японії, присвячений новому фільму.

13 грудня 2019 0 757