ЗМІ: Кейт Хадсон виходить заміж за друга юності


ЗМІ: Кейт Хадсон виходить заміж за друга юності

 Вже більше року триває роман 38-річної Кейт Хадсон і засновника звукозаписної компанії Lightwave Records Денні Фудзікави. Здається, настав час для наступного кроку в їхніх стосунках: за припущеннями західних ЗМІ, пара готується до весілля!

Заговорили про заручини Кейт і Денні в мережі після появи фотографій, на яких видно каблучку на безіменному пальці актриси. Ці кадри були зроблені під час прогулянки закоханих по Лос-Анджелесу.
До речі кажучи, на червоній доріжці Screen Actors Guild Awards - 2018 Кейт Хадсон привернула особливо пильну увагу преси, але завдяки своєму, на думку модних кртиків, невдалому образу, а не завдяки діаманту на безіменному пальці. Дорогого аксесуара на Кейт в той день не було, як і коханого поруч.
Нагадаємо, що в грудні минулого року пара відзначила першу річницю своїх відносин. На честь свята Хадсон розповіла фоловерів історію відносин з Денні.
"Вперше я зустріла Денні, коли мені було 23 роки і я була вагітна Райдером. Зведені сестри Денні - Сара і Ерін Фостер - мої найкращі подруги, тому ми все оберталися в одному колі протягом більше десяти років. Рік тому, в цей день, Денні запросив мене на хайкинг. Я думала, що йду на прогулянку з другом сім'ї, але несподівано вона перетворилася в перше побачення. Ніяких подальших кроків в цей день зроблено не було. Для них Денні знадобилося кілька місяців! в той момент поцілунок на цьому мосту міг б бути дуже милим, але рік по тому він опинився набагато солодший. Так, після 15 років спілкування ми виявилися здатні розкрити свої серця один для одного, щоб відчути справжню любов. Це по-справжньому неймовірно! "- написала Кейт в соцмережі, опублікувавши ніжний кадр з бойфрендом.
Тегі: кейт хадсон
Сергей Задко 25 січня 2018


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено