Зірка "50 відтінків сірого" закрутила новий роман


Зірка

Як повідомляє видання Us Weekly з посиланням на джерела, 28-річна Дакота Джонсон і 40-річний фронтмен групи Coldplay Кріс Мартін зустрічаються.

"Вони вже добре пізнали одне одного, їм удвох комфортно. Крісу настільки подобається Дакота, що він навіть радиться з нею з приводу своєї музики. Він надсилає Дакоті свої композиції, щоб дізнатися її думку. Це щось більше, ніж просто інтрижка", - повідомив джерело.
Вперше разом пару помітили в жовтні, в одному з суші-барів Лос-Анджелеса, на бульварі Сансет. "Кріс і Дакота ввійшли в ресторан разом і сіли за стіл на двох, захований в кутку. Вони, як здалося, були дуже щасливі бачити один одного і відразу ж поринули в довгу розмову", - розповіло джерело Us Weekly.
Раніше Кріс Мартін був одружений на Гвінет Пелтроу, з якої він виховує двох спільних дітей - 13-річну дочку Еппл та 11-річного сина Мозеса. Після розлучення Кріс зустрічався з різними дівчатами, але найсерйознішим, як стверджують ЗМІ, був роман з Дженніфер Лоуренс.
Що ж стосується Дакоти, то зі своїм бойфрендом Меттью Хітті вона розлучилася ще минулого літа, а після цього актрисі приписували романи з Джоном Хеммом, Ілоном Маском і іншими знаменитими холостяками.
Тегі: дакота джонсон
Сергей Задко 13 грудня 2017


Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено