Зірка "Ігри престолів" Джейсон Момоа таємно одружився


Зірка

Американський актор Джейсон Момоа ошелешив громадськість новиною про те, що весілля з Лізою Боне зіграв лише днями. Пара в стосунках вже 12 років і виховує двох дочок. Весь цей час преса була впевнена, що зірки давно одружені. Насправді шлюб закохані уклали місяць тому на таємній церемонії.

Раніше преса повідомляла, що пара в шлюбі з 2007 року, проте тоді ніхто з них не робив ніяких офіційних заяв. Так було, поки в ЗМІ не просочилася інформація про те, що минулого місяця Момоа і Боні отримали дозвіл на шлюб.
Актор особисто підтвердив цю інформацію в інтерв'ю виданню Entertainment Tonight, зазначивши, що він з дружиною хотів тримати їх особисте життя в секреті, але якщо ця інформація все ж просочилася, то він змушений її підтвердити. Джейсон підкреслив, що фактично одружений на Лізі вже 12 років, а весілля лише стало приводом зайвий раз запросити сім'ю і друзів, щоб відсвяткувати їх любов.
Секретна церемонія пройшла в їхньому будинку в Топанга, Каліфорнія. Джейсон і Ліза виховують двох дітей - 10-річну дочку Лолу і 8-річного сина Нако.
Тегі: джейсон момоа
Сергей Задко 07 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено