Зірка «Карткового будиночка» закрутила новий роман


Зірка «Карткового будиночка» закрутила новий роман

Через два роки після розставання з Беном Фостером Робін Райт знайшла нову любов - 51-річна актриса закрутила роман з молодим pr-менеджером Будинки Saint Laurent Клеманом Жіраде.

Днями пару бачили в каліфорнійському Тахо-Сіті, куди знаменитості прилетіли на канікули. За словами очевидців, і Робін, і Клеман виглядали щасливими - багато гуляли, каталися на лижах і не соромилися виявляти свої почуття на публіці.
Як пишуть західні видання, Робін Райт і Клеман Жіраде познайомилися ще навесні, на Каннському кінофестивалі. Однак роман між ними почався трохи пізніше. У всякому разі, вперше вони були помічені разом в вересні під час Тижня моди в Парижі.
Тоді папараці зробили кілька кадрів Райт і Жіраде, що сидять на трибунах під час футбольного матчу. Через кілька днів актриса відвідала показ Saint Lauren, на якому також був присутній Клеман.
Робін Райт, нагадаємо, з 1996 по 2010 рік була одружена з Шоном Пенном, від якого вона народила сина Хоппера і дочка Ділан. До цього вона була одружена з актором Дейном Уізерспун.
Тегі: робин райт
Сергей Задко 29 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено