Зірка "Крику" став рестлером


Зірка
Фото: Getty, Instagram
47-річний актор, який став борцем, викликав хвилю критики після того, як Національний альянс з боротьби (NWA) оголосив, що той візьме участь в новорічному турнірі Clash в Теннессі. Критики стверджують, що його участь ознаменувало кінець NWA.
Написавши довгий ланцюжок твітів, зірка «Крику» націлився на клеймо, пов'язане з голлівудською зіркою, що тестує свої сили на новому шляху кар'єри. «Я люблю всю ненависть, яку я отримую тут. Мене спантеличує, що ці люди можуть любити боротьбу так само, як і я, але я блазень в їхніх очах. Ось чому я роблю те, що роблю», - написав Девід.
«8 місяців навчання. Дві операції, 3 перелому ребер, подорож по США, посилення роботи промоутерів, допомагаючи пролити світло на таланти, в які я вірю. І я мудак? Я закінчив вибачатися. Тепер я просто хочу надерти дупу, щоб у всіх вас були проблеми зі мною», - доповнив актор.
Девід почав брати участь в сутичках на чемпіонаті світу з боротьби (WCW) у 2000 році - головним чином в рекламі свого нового фільму «Готовий до гуркоту».
Тегі: дэвид аркетт
Джерело: Twitter
Сергей Задко 20 грудня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено