Зірка "Люцифера" роздягнувся догола


Зірка
Фото: кадр з серіалу
Том Елліс пообіцяв фанатам, що в новому сезоні «Люцифера» він буде бадьоріше, і можна з упевненістю сказати, що актор повністю виконав обіцянку.
Факт, що четвертий сезон Люцифера в даний час доступний на Netflix, вже зробив шанувальників серіалу щасливіше, ніж будь-коли, але вони отримали ще більше відповідей на свої молитви, коли серіал дав їм повне уявлення про вражаюче тіло актора в епізоді Orgy Pants.
Люцифер і судово-медичний експерт поліції Лос-Анджелеса Елла (Еймі Гарсія) відвідують колонію нудистів в рамках розслідування вбивства, і зірки з радістю зняли все для розкутого епізоду. Вони тільки акуратно розставляли предмети, такі як вази з фруктами, щоб захистити свою гідність у зухвалих сценах.
І шанувальники Люцифера буквально не могли впоратися з тим фактом, що вони були наділені такою кількістю кадрів статури Тома. «Я бачу @tomellis17 з голою дупою не раз, що не двічі, а тричі за сезон, і це КРАЩА річ, яка коли-небудь траплялася зі мною. Яка прекрасна дупа», - написав шанувальник в Твіттері.
Тегі: люцифер
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 11 травня 2019


Ім’я:
12 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено