addams-family-2

Зірка "Мумії" Брендан Фрейзер сім років був в лікарнях


Зірка

 Колись Брендан Фрейзер був зіркою екшн-фільмів і, завдяки "Мумії", майже новим Індіаною Джонсом - а потім актор зник з радарів, погладшав, почав перебиватися випадковими ролями. Як з'ясовується, ті, хто дозволяв собі насміхатися над екс-зіркою, були неправі - у Брендана був більш ніж вагомий привід надовго попрощатися з Голлівудом. Актор розповів, що, самостійно виконуючи трюки на зйомках, наотримували стільки травм, що змушений був 7 років провести в лікарнях, роблячи одну операцію за одною.

"Я дуже сильно старався і в підсумку зруйнував своє тіло. До того моменту, як ми почали знімати третю" Мумію "в Китаї, моє тіло утримували тейп і лід", - згадує актор. "Врешті-решт, мені потрібна ламінектомія, а через рік довелося її повторити".
До того ж крім ламінектомії (це хірургічна операція, призначена для декомпресії спинного мозку за рахунок видалення невеликої ділянки хребця) Брендану потрібні були операція з часткової заміни колінного суглоба, ще кілька операцій на спині і навіть на голосових зв'язках. Зрозуміло, проводячи стільки часу в лікарнях після операцій, нормально працювати Фрейзер вже не міг - ось чому він на кілька років взагалі пропав з екрану і лише в 2015 році повернувся, щоб почати зніматися в серіалах. Уже в березні Брендана разом з Дональда Сазерленда і Хіларі Суонк можна буде побачити в новому міні-серіалі "Довіра".
Тегі: брендан фрейзан
Сергей Задко 27 лютого 2018


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено