Зірка серіалу "Район Мерлоуз" намагалася застрелитись


Зірка серіалу

 У лютому цього року 56-річну зірку серіалу "Район Мелроуз" Хізер Локлір заарештували за звинуваченням у домашньому насильстві. Тепер же Хізер була госпіталізована і пройде психічне обстеження після агресивної поведінки вдома і загрози суїциду, повідомляє портал TMZ.

За інформацією видання, минулої неділі актриса вела себе дивно, тому її стурбовані батьки прибули до неї додому. Там між ними виник конфлікт: Хізер вдарила батька і намагалася задушити матір. Батьки викликали поліцію, яка незабаром доставила Хізер в лікарню. Батьки актриси повідомили поліцейським, що їх дочка грозилась вчинити суїцид. Вдома Локлір намагалася знайти пістолет і застрелити себе.
Раніше ми повідомляли, чому зірка серіалу "Район Мелроуз" побила бойфренда. Крім цього, восени минулого року Хізер потрапила в ДТП. Її підозрювали у вживанні заборонених препаратів, але тоді в крові актриси їх знайдено не було. У 2008 році актрису заарештовували за водіння під впливом хімічних речовин, однак незабаром це звинувачення було знято з Локлір.
Сергей Задко 17 червня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено