Зірці "Поттера" повернули гаманець після твіту


Зірці
Фото: Getty
Метью Льюїсу вдалося повернути свій гаманець через кілька днів після того, як він пропав. Зірка «Гаррі Поттера» зізнався, що він «зворушений» реакцією своїх шанувальників після його щирого твіту з проханням про допомогу, яка незабаром стала вірусною.
«Вау. Ви божевільні. Дійсно зворушений реакцією», - сказав 29-річний актор. «Це підхопило більше людей, ніж будь-який з моїх матеріалів по Brexit. І вгадайте, що у мене є? Мій гаманець! Я не очікував, що це станеться. Я в боргу перед вами і не можу вас всіх подякувати. Ви дивовижні!»
Метью - який грав Невіла Довгопупса у франшизі про чарівника, якщо ви раптом забули, - раніше написав емоційний пост, просячи про допомогу після того, як його гаманець пропав безвісти. Зірка присягнулася, що не хоче повернути гроші, замість цього він просто хотів повернути гравіровану записку від дружини Анджели Джонс. «Гей, якщо ви вкрали мій гаманець вчора в Східному Лондоні або навіть якщо ви тільки що його знайшли: він ваш, залиште його, забирайте гроші, карти, все. Але записка моєї дружини, вигравірувана на шматку металу - будь ласка, поверніть її за адресою в водійських правах».
Тегі: мэтью льюис
Джерело: Twitter
Сергей Задко 28 січня 2019Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено