Зірку серіалу "Район Мерлоуз" госпіталізували


Зірку серіалу

 Зовсім недавно ми повідомляли про те, що американська актриса, 56-річна Хізер Локлір потрапила в черговий скандал, намагаючись накласти на себе руки в присутності своїх батьків, більш того зірка серіалу "Район Мерлоуз" напала на свого батька і намагалася задушити матір. Ті відразу ж викликали поліцію.

Пізніше стало відомо, що актриса напала на поліцейського і згодом потрапила за ґрати. До слова, під наглядом актриса пробула недовго. Локлір була звільнена з-під варти в понеділок вранці менш ніж через 12 годин після її арешту.
Тепер же, як повідомлять People, Хізер була госпіталізована через пару годин після звільнення з в'язниці через можливе передозування наркотиками.
Раніше ми повідомляли, чому зірка серіалу "Район Мелроуз" побила бойфренда. Крім цього, восени минулого року Хізер потрапила в ДТП. Її підозрювали у вживанні заборонених препаратів, але тоді в крові актриси їх знайдено не було. У 2008 році актрису заарештовували за водіння під впливом хімічних речовин, однак незабаром це звинувачення було знято з Локлір.
Тегі: хизер локлир
Сергей Задко 26 червня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено