Джейк Джилленхол:Я побував на 50 чергуваннях з поліцією


Джейк Джилленхол:Я побував на 50 чергуваннях з поліцією

Картина «Патруль», вийшовши в американський прокат зробила те, що рідко вдається низькобюджетним фільмам - в свій перший уїк-енд прокату фільм зібрав касу, яка перевищила його бюджет: при 12 мільйонах доларів, витрачених на зйомки, картина зуміла зібрати 13 мільйонів доларів. Свою лепту у це вніс актор Джейк Джилленхол, улюбленець аудиторії після низки успішних проектів. Більше про свою роботу над «Патруль» Джиленхол розповів в інтерв'ю ресурсу Moviefone.

- Здається, ніколи раніше ми не бачили фільмів про поліцію від першої особи.

Суть фільму в тому, що глядачі можуть відправитися на чергування разом з двома поліцейськими, впізнати їх як людей, поглянути на їхнє життя зсередини і зрозуміти, як це - бути поліцейським. Ось що, на мій погляд, робить фільм оригінальним.

- Чи доводилося вам тримати камеру, коли зйомка йде від першої особи?

Так, я знімав кожен день.

- Невже ви також виїжджали патрулювати з поліцією?

Ми брали участь у чергуваннях Департаменту поліції Лос-Анджелеса, з Шерифським департаментом та Департаментом поліції Інглвуд впродовж 5 місяців, десь 2-3 рази на тиждень. Чергування тривали десь по 12 годин, частенько закінчуючись о 4:00 ранку. Підготовка включала тактичні та бойові тренування зі справжніми боєприпасами. Друг Дейва Еєра - власник школи самбо, так його учні віком від 14 до 20 років непогано надирали нам зади. До всього цього додайте звичайні репетиції і час, необхідний для знайомства з колегами, щоб впізнати один одного краще.

- І як працюють ці чергування? Чи часто поліцейські їздять з акторами?

Ні (сміється). Коли актори кажуть, що вивчали патрулювання, найчастіше це означає, що виїжджали вони не більше пари разів. Майкл і я побували десь на 50 чергуваннях, постійно змінюючи напарників, а потім повертаючись до колишніх. Двоє хлопців з поліцейських тепер стали моїми близькими друзями. Можливо, я і помиляюся, але жодного разу не чув від інших акторів подібних розповідей.

- Чи довелося зіткнутися зі скепсисом з боку поліцейських, коли ви вперше з'явилися? Начебто, «А ось і кінозірка, яка намагається зображати копа»

Ще б! Правда, у Девіда Еєра багато зв'язків у цій сфері. Тому, завдяки йому, наші напарники були спочатку досить відкриті, але знадобився якийсь час, щоб ми змогли вибудувати відносини зі справжньою довірою.

- Після виходу фільму «Морпіхи» (2005), подейкували, що ви «йдете проти свого образу». Але пізніше, ще й з виходом картини «Брати», а тепер і «Патруля», ви відчуваєте, що зараз потрапляєте в цей типаж частіше?

Мене цікавить все, до чого лежить серце. Мені подобається різноманітність, це те, що мене заводить. Не можу сказати, що шукаю щось специфічне, мені хочеться працювати з хорошими акторами - людьми, які повністю віддаються роботі і дисципліновані. Зазвичай, після того, як ти зіграєш у фільмі одного типу, всі вважають, що ти повинен грати тільки такі ролі. Тож, не так вже й багато креативності в нашому настільки креативному середовищі. 

Катя Зиновьева 27 вересня 2012
Like

Ім’я:
25 вересня 2020
Ваш коментар

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48468
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21593
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18247
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18236
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16186