Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали


Грег Хедсон:Схожого на
Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон, чия середня "Д" розшифровується як "Дмитро", розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про свою участь у фільмі "Морський бій". "Такого раніше не знімали", - упевнений новоспечений актор.
- Розкажіть нам свою історію.
- На даний момент я полковник. Я служу в армії приблизно останніх 23 роки. Я служив в першій війні в Перській затоці, в Боснії, у В'єтнамі, і мене поранили в Іраку в 2007-му. В даний час я служу директором "US Army Wounded Warrior Program" (Авт. - програма армії США «Поранений воїн»); це моя повсякденна робота.
- Вам було складно брати участь в зйомках фільму «Морський бій»?
- Не дуже. Це дуже відрізнялося від усього чим я займався раніше, але не було дуже складно.
- Що це був за досвід для вас?
- Це було однією з найбільш незвичних речей, якими я займався у своєму житті. Я ніколи раніше в житті не грав. Відкривати ту частину себе, яку я зазвичай не відкривав, було дуже незвичайним досвідом. Мені здається що я звик тримати свої емоції всередині і я не ділитися ними з оточуючими, а на зйомках потрібно було робити прямо протилежну річ. Це було дуже незвичайним досвідом.
- Але Ви задоволені цим досвідом?
- Мені дуже сподобалося працювати з Пітом Бергом (Авт. - режисер фільму «Морський бій») і його командою. Він дуже особлива людина. Він був дуже відкритий назустріч новим ідеям і завжди прислухався до моїх думок. Ми добре спрацювалися.
- Чи здається Вам що у «Морського бою» є великий потенціал зібрати масштабну аудиторію в США і по всьому світу?
- Ну я сподіваюся на це! Я його ще не бачив, так що я не знаю, але я сподіваюся він буде успішним. Мені здається, що фільм пройде добре і в Європі, так як ніхто раніше такого не знімав.
- Ви б могли розповісти трохи більше про фільм «Морський бій» і Вашу участь в ньому?
- Я граю ветерана, якого поранили в Афганістані і який втратив обидві ноги. Мій герой дуже роздратований, він пройшов через багато фізичних і психологічних страждань. У фільмі є по-справжньому особиста історія, яка показує, що всі складнощі в житті можна і треба долати.
- Як військовий, як ви вважаєте, чи повинні молоді люди віддавати свій борг країні участю в бойових діях? Чи їм варто турбуватися тільки про себе і свої сім'ї?
- Віддавати борг своїй країні для мене честь, але існує безліч видів, щоб робити це. Всі повинні знаходити способи служити своїй країні або своїй громаді. Це не повинно бути обов'язково пов'язано з армією. Мені здається, що важливо думати не тільки про себе а й про оточуючих і існує безліч способів для прояву цього. Я б радив будь-якій людині служити своїй країні, своїй громаді тим способом, в якому ця людина найбільш впевнена.
- Якби у Вас був ще один шанс, ви б так само брали б участь у бойових діях в Іраку?
- Так. Я б відверто не змінив нічого. Це було великою честю - віддавати борг моїй країні і вести моїх солдатів, і я б не хотів нічого змінювати.
- З Вашої точки зору, що досвід війни в Іраку повинен показувати світові?
- Особисто я не впевнений, що отримав якісь реальні уроки - реальні уроки ще попереду. Вивчено багато уроків з точки зору ведення військових дій, їх планування. Вивчено урок не залучення в бойові дії місцевого населення.
- Вам би хотілося знятися в якому-небудь ще фільмі? Чи є у Вас такі плани?

- Так. Якби Піт Берг запропонував би мені зіграти в ще одному його фільмі, я б відразу ж погодився. Це все залежить від ситуації. Я б хотів подивитися, що у мене вийшло в цьому фільмі, для початку. Коли я подивлюся на себе і Ви розкажете мені про свої враження, тоді, можливо, я вирішу, що мені варто було б спробувати ще раз.  

Катя Зиновьева 26 квітня 2012


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар
Шимон Перець
Шимон Перець 20 червня 2012 07:09
0
Хадсон? Але ж його прізвище Gadson — Ґедсон. "Хадсон" пишеться як "Hudson".
.
Гость
Гость 26 травня 2012 13:52
0
Грегу- уважение как актеру и человеку. Сам фильм ,,морской бой,, считаю абсолютным ремейком ,, дня независимости,, . Сюжет на 3 из 10.  Фильм тянет только спецэфектами . Похожих фильмов сотни ....
.
Ростислав
Ростислав 20 травня 2012 13:24
0
Сильна, мужня людина. Успіху в кінокар'єрі!
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 49283
Юрій Рудий: Моє кіно - для українок
ексклюзив
Юрій Рудий: Моє кіно - для українок

Як і варто було припускати, в Україні кіно знімається не тільки за державної підтримки. Знаходяться і сміливці, які ризикують вкладати у...

10 жовтня 2019 2 27001
Ніколас Елліотт: «Астенічний синдром» - шедевр
ексклюзив
Ніколас Елліотт: «Астенічний синдром» - шедевр

Бесіда з кінокритиком та відбірником Міжнародного кінофестивалю в Локарно Ніколасом Елліотом про минуле та майбутнє українського кіно і...

20 серпня 2019 0 26313
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 23281
 Ілля Гладштейн: Кіно42 - новий будинок кіно
ексклюзив
Ілля Гладштейн: Кіно42 - новий будинок кіно

Дізнавшись про те, що в Києві в найближчому часі відкривається новий артхаузний кінотеатр «Кіно42», кореспондент порталу Kino-teatr.ua...

29 листопада 2019 0 23161