Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D


Баррі Зонненфельд:
Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд в ексклюзивному інтерв'ю для кращого українського кінопорталу kino-teatr.ua розповів, чому «Люди в чорному» так затрималися з продовженням, кого з колишніх героїв ми не побачимо в третій частині і хто з'явиться замість них.
- Перерва між першими двома частинами склала п'ять років, між другою і третьою - десятиліття. Чому ж друга перерва була такою тривалою? Ви хотіли змусити глядачів скучити за «Людями у чорному»?
- Так, звичайно, ми могли б змусити глядачів понудьгувати таким чином, але, на жаль, причина полягає зовсім в іншому. Секретами термінів і дат відає студія Sony Pictures, але від себе можу сказати, що це проект, який вимагає величезних зусиль і великого фінансування. У проекті зав'язано багато високооплачуваних професіоналів, серед яких Стівен Спілберг, який повернувся у тріквел в якості виконавчого продюсера, актори категорії «А» Вілл Сміт і Томмі Лі Джонс. Думаю, іноді займає багато часу, щоб просто накидати план того, яким повинен вийти проект. У випадку з «Людьми в чорному 3» ми чекали моменту, коли у нас з'явиться гарна історія, яку було б цікаво дізнатися глядачам. До того ж, за цей час на Землі з'явилося багато нових прибульців і нашим хлопцям довелося багато працювати, щоб розібратися з ними. І зараз ідея з подорожжю в часі неймовірно важлива для нашого фільму.
- Чи не боїтеся ви втратити аудиторію через таку перерву? І як ви вважаєте, якою буде реакція глядачів на третій фільм?
- Ні, думаю, перерва не зашкодить нам. Хоча б тому, що перші дві частини вже багато раз показували на ТБ, вони виходили на DVD-дисках, люди скачували їх в інтернеті. Завдяки цьому ми навіть завоювали молодшу аудиторію, яка не дивилася перші дві частини в кіно, але тепер обов'язково піде на третю. Крім того, «Люди в чорному 3» стоять особняком від перших двох частин, тому навіть якщо глядач не бачив початку історії, йому буде цікаво подивитися третій фільм - і в той же час, після його перегляду захочеться подивитися або переглянути перші дві частини. Тому я думаю, що десять років перерви не шкода, а передчуття.
- Чого слід очікувати від 3D в «Людях в чорному 3»?
- «Люди в чорному 3» покажуть найкраще 3D зі створених раніше. 3D в нашому фільмі абсолютно відрізняється від 3D в «Аватарі» і «Хранителі часу», наприклад. Там цей ефект надто далекий від глядача. Він холодний, незважаючи на те, що обидва фільми дуже хороші. Я вірю, що глядачі переконаються, що «Люди в чорному 3» в 3D виглядають набагато краще, ніж будь-який інший фільм з цим же ефектом. Наше 3D наближає глядачів до героїв, до подій, до самого екшн. Наше 3D дружелюбне (Авт. - сміється). І це правда.
- У першій частині «Людей у чорному» було багато комедії і менше екшну, у другій - більше екшну, але менше комедії. Чого нам чекати від третьої частини фільму?
- Знаєте, мені здається, що в «Людях в чорному 2» було навіть занадто багато комедії і там не було досить сильних антагоністів. Перша частина фільму була абсолютно унікальною, вона зосередилася на головних героях, їх характерах, і там був чудовий лиходій у виконанні не менш чудового актора Вінсента Д'Онофріо. А в другій частині було занадто багато комедії і занадто багато невиправданого екшну, який став таким через недостатньо сильних лиходіїв. Чого очікувати від «Людей у чорному 3»? Кількох речей. По-перше, третій фільм вийшов дуже емоційним багато в чому завдяки Уїллу Сміту і Томмі Лі Джонсу, але також завдяки й тому, що дія більшої частини фільму розгортається в 1969 році, куди вирушає агент Джей, щоб врятувати агента Кей. Тут я повинен відзначити, що молодого Кея грає дуже свіжий, дуже хвилюючий, дуже хороший актор Джош Бролін. І мені здається, що це добре, що в перших двох частинах у нас не було ніяких сюжетних ліній, пов'язаних з подорожами в часі. У 1969 році ми побачимо досконалого іншого агента Кей - як мінімум, більш оптимістичного, ми побачимо нову динаміку відносин між головними героями, ми побачимо расизм, притаманний тим часам, побачимо Енді Уорхолла, побачимо перший політ на Місяць. Для мене 1969 рік - найідеальніший рік з тих, куди можна було б перенести дію «Людей у чорному»: тоді відбулося багато знакових подій, і саме тоді люди почали всерйоз замислюватися про існування прибульців.
- Щодо Джоша Броліна - чи були інші претенденти на роль молодого агента Кей?
- Для мене був тільки Джош Бролін. Коли я вперше прочитав сценарій, я відразу подзвонив на студію і заявив, що молодого Кея повинен зіграти Джош Бролін. У них начебто були ще якісь варіанти, але я відразу зрозумів, що Джош Бролін - кращий вибір. Я бачив фільм з Броліном «Буш», де він зіграв Джорджа Буша-молодшого, і він був там неймовірно гарний. Також я був знайомий з ним ще в ті роки, коли ми обидва працювали з братами Коен. І, врешті-решт, Томмі Лі Джонс і Джош Бролін дійсно схожі зовні.
- А агент Джей, він нарешті стає більш зрілим в «Людях в чорному 3»?
- Так, герой Уілла старше на 15 років, ніж він був у першій частині. Та й сам Уілл Сміт за цей час став набагато сильнішим як актор, він уже не такий комедійний, хоча як і раніше залишається кумедним. Уілл став більш зрілим актором, тому фінал третьої частини дивно емоційний саме завдяки тандему зрілого Уілла Сміта і чудового Джоша Броліна.
- Кажуть, це було ідеєю Уілла Сміта зняти продовження про подорож у часі ...
- Так, це була його ідея. Коли ми закінчували роботу над другим фільмом, він прийшов до мене і сказав, що було б цікаво зняти історію про те, як він повертається в минуле, щоб врятувати агента Кей.
- Також відомо, що в третій частині у якості прибульця з'являється Леді Гага ...
- Мені не довелося працювати з Леді Гагою безпосередньо. Вона з'являється в камео, як у попередніх частинах з'являлися Майкл Джексон, Сильвестр Сталлоне, Шакіл О'Ніл, Денні Де Віто та інші. У «Людях в чорному 3» в камео з'являються Леді Гага, Тім Бертон, який, думаю, не прибулець, але все-таки дружить з ними, Джастін Бібер. Ми не знімали цих людей, а просто використовували їх зображення та відео в фільмі.
- Чи побачимо ми в «Людях в чорному 3» неперевершеного агента Френка?
- Агента Френка в третій частині «Людей у чорному» не буде. Можливо, якщо ми вирішимо створити четверту частину, він з'явиться там. Але на даному етапі нам здавалося важливим бути оригінальними і не повертатися до старих прибульців занадто часто. Таким чином, агента Френка не буде. Як і агента Зет, як і Джибса. Новим головою «людей в чорному» стане Емма Томпсон, агент О, що просто захоплююче, тому що вона неймовірно гарна. До речі, не виключено, що агент О стане любовним інтересом Кея. Не обіцяю, але все можливо. Ми вирішили створити нових персонажів, нові лінії, повороти, щоб не стати занадто стереотипними.
- Крім кіно ви також чимало займалися серіалами. Як ви думаєте, чи є у «Людей у чорному» потенціал як у серіалу?
- Багато років тому «Люди в чорному» були недільним ранковим мультиком, тому право на існування у такої ідеї є. Мені здається, що якщо «Люди в чорному» будуть продовжувати свій повнометражний розвиток, вони колись можуть стати серіалом. Але зараз - ні.
- А чи є вже ідеї для четвертої частини «Людей у чорному»?
- У Уілла Сміта вже є кілька ідей для «Людей у чорному 4». Подивимося, що буде. Подивимося, чи змусять глядачів «Люди в чорному 3» захотіти побачити «Людей у чорному 4».
- Ще 15 років тому, в першій частині фільму, використовувався нейтралізатор. Як прийшла ідея його створення?

- Нейтролізатор був ще у самому першому варіанті сценарію до першої частини «Людей у чорному». І це, мабуть, моє найулюбленіше пристосування у всій трилогії. Та всі хотіли б мати такий! Він може змусити забути людей про якісь ваші помилки, якісь незручні моменти у стосунках і повсякденному спілкуванні. Нейтролізатор допоможе забути навіть всі роки правління адміністрації Буша. Так, це незамінна річ, бажана кожним. Я б надіслав вам декілька, але на нашій фабриці зараз проблема з їх виготовленням (Авт. - сміється). 

Катя Зиновьева 13 травня 2012
Like

Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева (Киев) 24 вересня 2012 21:26
0

Гість 01 июня 2012 19:31
аА кого грав Джастін Бібер ?

камео пришельца
.
Гість
Гість 01 червня 2012 19:31
0
аА кого грав Джастін Бібер ?
.
Ростислав
Ростислав 20 травня 2012 13:22
-1
Могли б і не знімати третю частину. Іноді треба залишити у спокої старі успішні проекти. Ще треба забути про "Бетмена" та "Спайдермена".
.
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева (Киев) 17 травня 2012 20:28
0

Бред какой..   Никому не было бы смысла делать так. Дистрибьютор видел, понравилось.
А Барри достаточно приятный собеседник и действительно несколько раз за разговор смеялся. из добродушия, если вам в принципе знаком такой термин)
Фу. Вы отвратительны.
Злый 17 мая 2012 11:02
да ну? организованное дистрибьютором? не соседкой бабой Верой?
аудио вышлите режиссеру пусть он посмеется. а дистрибьютору покажите фразу - в эксклюзивном интервью для лучшего украинского кинопортала kino-teatr.ua, чтобы он помер от смеха от такой эксклюзивности
.
Гость
Гость 17 травня 2012 14:09
+2
какой-то советский прикол у Злого - если заграничное, значит,у нас быть не может. Глаза откройте! Вот он, украинский менталитет...
.
mivanukha
mivanukha (Львов) 17 травня 2012 12:18
+1

Злий! Перш ніж писати усякі бздури треба перевіряти інформацію... А так це просто жвандіння, яке немає жодного сенсу.
.
Злый
Злый 17 травня 2012 11:02
-2
да ну? организованное дистрибьютором? не соседкой бабой Верой?
аудио вышлите режиссеру пусть он посмеется. а дистрибьютору покажите фразу - в эксклюзивном интервью для лучшего украинского кинопортала kino-teatr.ua, чтобы он помер от смеха от такой эксклюзивности
.
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева (Киев) 17 травня 2012 10:40
+1

Очень смешно. Это телефонное интервью, организованное дитсрибьютором) Может, вам аудизапись выслать? Well
 

Злый 17 мая 2012 10:17
не держите нас за лохов. вот оригинал collider.com/barry-sonnenfeld-men-in-black-3-interview-2/159745/ ссылку дайте, и напишите что у вас перевод. куда смотрит першко?
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48486
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21602
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18251
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18238
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16186