Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Увійти через
Реєстрація
 
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
 
Новини: Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд в ексклюзивному інтерв'ю для кращого українського кінопорталу kino-teatr.ua розповів, чому «Люди в чорному» так затрималися з продовженням, кого з колишніх героїв ми не побачимо в третій частині і хто з'явиться замість них.
- Перерва між першими двома частинами склала п'ять років, між другою і третьою - десятиліття. Чому ж друга перерва була такою тривалою? Ви хотіли змусити глядачів скучити за «Людями у чорному»?
- Так, звичайно, ми могли б змусити глядачів понудьгувати таким чином, але, на жаль, причина полягає зовсім в іншому. Секретами термінів і дат відає студія Sony Pictures, але від себе можу сказати, що це проект, який вимагає величезних зусиль і великого фінансування. У проекті зав'язано багато високооплачуваних професіоналів, серед яких Стівен Спілберг, який повернувся у тріквел в якості виконавчого продюсера, актори категорії «А» Вілл Сміт і Томмі Лі Джонс. Думаю, іноді займає багато часу, щоб просто накидати план того, яким повинен вийти проект. У випадку з «Людьми в чорному 3» ми чекали моменту, коли у нас з'явиться гарна історія, яку було б цікаво дізнатися глядачам. До того ж, за цей час на Землі з'явилося багато нових прибульців і нашим хлопцям довелося багато працювати, щоб розібратися з ними. І зараз ідея з подорожжю в часі неймовірно важлива для нашого фільму.
- Чи не боїтеся ви втратити аудиторію через таку перерву? І як ви вважаєте, якою буде реакція глядачів на третій фільм?
- Ні, думаю, перерва не зашкодить нам. Хоча б тому, що перші дві частини вже багато раз показували на ТБ, вони виходили на DVD-дисках, люди скачували їх в інтернеті. Завдяки цьому ми навіть завоювали молодшу аудиторію, яка не дивилася перші дві частини в кіно, але тепер обов'язково піде на третю. Крім того, «Люди в чорному 3» стоять особняком від перших двох частин, тому навіть якщо глядач не бачив початку історії, йому буде цікаво подивитися третій фільм - і в той же час, після його перегляду захочеться подивитися або переглянути перші дві частини. Тому я думаю, що десять років перерви не шкода, а передчуття.
- Чого слід очікувати від 3D в «Людях в чорному 3»?
- «Люди в чорному 3» покажуть найкраще 3D зі створених раніше. 3D в нашому фільмі абсолютно відрізняється від 3D в «Аватарі» і «Хранителі часу», наприклад. Там цей ефект надто далекий від глядача. Він холодний, незважаючи на те, що обидва фільми дуже хороші. Я вірю, що глядачі переконаються, що «Люди в чорному 3» в 3D виглядають набагато краще, ніж будь-який інший фільм з цим же ефектом. Наше 3D наближає глядачів до героїв, до подій, до самого екшн. Наше 3D дружелюбне (Авт. - сміється). І це правда.
- У першій частині «Людей у чорному» було багато комедії і менше екшну, у другій - більше екшну, але менше комедії. Чого нам чекати від третьої частини фільму?
- Знаєте, мені здається, що в «Людях в чорному 2» було навіть занадто багато комедії і там не було досить сильних антагоністів. Перша частина фільму була абсолютно унікальною, вона зосередилася на головних героях, їх характерах, і там був чудовий лиходій у виконанні не менш чудового актора Вінсента Д'Онофріо. А в другій частині було занадто багато комедії і занадто багато невиправданого екшну, який став таким через недостатньо сильних лиходіїв. Чого очікувати від «Людей у чорному 3»? Кількох речей. По-перше, третій фільм вийшов дуже емоційним багато в чому завдяки Уїллу Сміту і Томмі Лі Джонсу, але також завдяки й тому, що дія більшої частини фільму розгортається в 1969 році, куди вирушає агент Джей, щоб врятувати агента Кей. Тут я повинен відзначити, що молодого Кея грає дуже свіжий, дуже хвилюючий, дуже хороший актор Джош Бролін. І мені здається, що це добре, що в перших двох частинах у нас не було ніяких сюжетних ліній, пов'язаних з подорожами в часі. У 1969 році ми побачимо досконалого іншого агента Кей - як мінімум, більш оптимістичного, ми побачимо нову динаміку відносин між головними героями, ми побачимо расизм, притаманний тим часам, побачимо Енді Уорхолла, побачимо перший політ на Місяць. Для мене 1969 рік - найідеальніший рік з тих, куди можна було б перенести дію «Людей у чорному»: тоді відбулося багато знакових подій, і саме тоді люди почали всерйоз замислюватися про існування прибульців.
- Щодо Джоша Броліна - чи були інші претенденти на роль молодого агента Кей?
- Для мене був тільки Джош Бролін. Коли я вперше прочитав сценарій, я відразу подзвонив на студію і заявив, що молодого Кея повинен зіграти Джош Бролін. У них начебто були ще якісь варіанти, але я відразу зрозумів, що Джош Бролін - кращий вибір. Я бачив фільм з Броліном «Буш», де він зіграв Джорджа Буша-молодшого, і він був там неймовірно гарний. Також я був знайомий з ним ще в ті роки, коли ми обидва працювали з братами Коен. І, врешті-решт, Томмі Лі Джонс і Джош Бролін дійсно схожі зовні.
- А агент Джей, він нарешті стає більш зрілим в «Людях в чорному 3»?
- Так, герой Уілла старше на 15 років, ніж він був у першій частині. Та й сам Уілл Сміт за цей час став набагато сильнішим як актор, він уже не такий комедійний, хоча як і раніше залишається кумедним. Уілл став більш зрілим актором, тому фінал третьої частини дивно емоційний саме завдяки тандему зрілого Уілла Сміта і чудового Джоша Броліна.
- Кажуть, це було ідеєю Уілла Сміта зняти продовження про подорож у часі ...
- Так, це була його ідея. Коли ми закінчували роботу над другим фільмом, він прийшов до мене і сказав, що було б цікаво зняти історію про те, як він повертається в минуле, щоб врятувати агента Кей.
- Також відомо, що в третій частині у якості прибульця з'являється Леді Гага ...
- Мені не довелося працювати з Леді Гагою безпосередньо. Вона з'являється в камео, як у попередніх частинах з'являлися Майкл Джексон, Сильвестр Сталлоне, Шакіл О'Ніл, Денні Де Віто та інші. У «Людях в чорному 3» в камео з'являються Леді Гага, Тім Бертон, який, думаю, не прибулець, але все-таки дружить з ними, Джастін Бібер. Ми не знімали цих людей, а просто використовували їх зображення та відео в фільмі.
- Чи побачимо ми в «Людях в чорному 3» неперевершеного агента Френка?
- Агента Френка в третій частині «Людей у чорному» не буде. Можливо, якщо ми вирішимо створити четверту частину, він з'явиться там. Але на даному етапі нам здавалося важливим бути оригінальними і не повертатися до старих прибульців занадто часто. Таким чином, агента Френка не буде. Як і агента Зет, як і Джибса. Новим головою «людей в чорному» стане Емма Томпсон, агент О, що просто захоплююче, тому що вона неймовірно гарна. До речі, не виключено, що агент О стане любовним інтересом Кея. Не обіцяю, але все можливо. Ми вирішили створити нових персонажів, нові лінії, повороти, щоб не стати занадто стереотипними.
- Крім кіно ви також чимало займалися серіалами. Як ви думаєте, чи є у «Людей у чорному» потенціал як у серіалу?
- Багато років тому «Люди в чорному» були недільним ранковим мультиком, тому право на існування у такої ідеї є. Мені здається, що якщо «Люди в чорному» будуть продовжувати свій повнометражний розвиток, вони колись можуть стати серіалом. Але зараз - ні.
- А чи є вже ідеї для четвертої частини «Людей у чорному»?
- У Уілла Сміта вже є кілька ідей для «Людей у чорному 4». Подивимося, що буде. Подивимося, чи змусять глядачів «Люди в чорному 3» захотіти побачити «Людей у чорному 4».
- Ще 15 років тому, в першій частині фільму, використовувався нейтралізатор. Як прийшла ідея його створення?

- Нейтролізатор був ще у самому першому варіанті сценарію до першої частини «Людей у чорному». І це, мабуть, моє найулюбленіше пристосування у всій трилогії. Та всі хотіли б мати такий! Він може змусити забути людей про якісь ваші помилки, якісь незручні моменти у стосунках і повсякденному спілкуванні. Нейтролізатор допоможе забути навіть всі роки правління адміністрації Буша. Так, це незамінна річ, бажана кожним. Я б надіслав вам декілька, але на нашій фабриці зараз проблема з їх виготовленням (Авт. - сміється). 

Катя Зиновьева 13 травня 2012
Коментарі
 
Ім’я
21 липня 2017
Ваш коментар
Скільки рук має людина?
 
шість
П’ять
Вісім
Чотири
Дві
девять

Підписатися на обговорення
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева 24 вересня 2012 21:26
Гість 01 июня 2012 19:31
аА кого грав Джастін Бібер ?

камео пришельца
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 01 червня 2012 19:31
аА кого грав Джастін Бібер ?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Ростислав
Ростислав 20 травня 2012 13:22
Могли б і не знімати третю частину. Іноді треба залишити у спокої старі успішні проекти. Ще треба забути про "Бетмена" та "Спайдермена".
Рейтинг повідомлення: -1
 
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева 17 травня 2012 20:28
Бред какой..   Никому не было бы смысла делать так. Дистрибьютор видел, понравилось.
А Барри достаточно приятный собеседник и действительно несколько раз за разговор смеялся. из добродушия, если вам в принципе знаком такой термин)
Фу. Вы отвратительны.
Злый 17 мая 2012 11:02
да ну? организованное дистрибьютором? не соседкой бабой Верой?
аудио вышлите режиссеру пусть он посмеется. а дистрибьютору покажите фразу - в эксклюзивном интервью для лучшего украинского кинопортала kino-teatr.ua, чтобы он помер от смеха от такой эксклюзивности
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 травня 2012 14:09
какой-то советский прикол у Злого - если заграничное, значит,у нас быть не может. Глаза откройте! Вот он, украинский менталитет...
Рейтинг повідомлення: +2
 
mivanukha
mivanukha 17 травня 2012 12:18
Злий! Перш ніж писати усякі бздури треба перевіряти інформацію... А так це просто жвандіння, яке немає жодного сенсу.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Злый
Злый 17 травня 2012 11:02
да ну? организованное дистрибьютором? не соседкой бабой Верой?
аудио вышлите режиссеру пусть он посмеется. а дистрибьютору покажите фразу - в эксклюзивном интервью для лучшего украинского кинопортала kino-teatr.ua, чтобы он помер от смеха от такой эксклюзивности
Рейтинг повідомлення: -2
 
Катя Зиновьева
Катя Зиновьева 17 травня 2012 10:40
Очень смешно. Это телефонное интервью, организованное дитсрибьютором) Может, вам аудизапись выслать? Well
 

Злый 17 мая 2012 10:17
не держите нас за лохов. вот оригинал collider.com/barry-sonnenfeld-men-in-black-3-interview-2/159745/ ссылку дайте, и напишите что у вас перевод. куда смотрит першко?
Рейтинг повідомлення: +1
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
43450

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
16128

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
15453

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
14992

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14587

 


fk tw G+