Кімберлі Пірс: "Ви закохаєтесь у Керрі"


Кімберлі Пірс:

Портал kino - teatr.ua поспілкувався з Кімберлі Пірс, режисером «Керрі», третьої за рахунком екранізації однойменної повісті Стівена Кінга. Кімберлі Пірс розповіла, чому на головну роль не взяли Ліндсі Лохан, чому кожен глядач закохається в Керрі Уайт і що перетворює фільм жахів на драму.

Як ви почали роботу над екранізацією «Керрі»? Це була давня мрія чи просто вдала пропозиція студії?

Все збіглося. Коли студія Sony Pictures запропонувала мені попрацювати над екранізацією «Керрі», це надзвичайно надихнуло мене. Справа в тому, що я обожнюю цю книгу! Тому я не могла упустити такого шансу. Але ми, режисери - сценаристи, завжди ставимо собі одне і те ж питання : «А чи треба?». Я змогла відповісти собі на це питання ствердно, адже не так часто випадає шанс попрацювати над твором, який тобі надзвичайно подобається.

Що ви побачили в Керрі Уайт як в героїні?

У Керрі Уайт, як книжкову, так і кіношну, буквально закохуєшся . Адже, насправді, вона хоче того ж, що й ми всі - вона хоче, щоб її прийняли і полюбили. Тим не менше, її не приймає ніхто - ні її ровесники, ні навіть її мати, і це буквально руйнує дівчину. І коли у Керрі проявляються суперздатності, вони дають їй шанс стати великою, величною. На жаль, на справі вони перетворюють її життя в жах - їй не вдається їх контролювати.

Ще одна моя улюблена героїня - це мати Керрі, вона не менш глибокий і цікавий персонаж. Вона ненавидить Керрі, бо дочка нагадує їй про те, що вона колись згрішила з чоловіком. Для неї дитина - плід гріха. Вона навіть намагалася вбити Керрі, коли та була маленькою, але їй не вистачило на це моральних сил. І, зрештою, ми розуміємо, що, насправді, мати дійсно любить Керрі. Вона любить дочку по -своєму, і, можливо, це не зовсім те, що потрібно Керрі.

Чому ви обрали на цю роль Джуліану Мур? Адже її героїні, як правило, куди більш м'які...

Саме так! Джуліана Мур - дуже тепла , щира і сексуальна . Нам і потрібно було показати цей внутрішній конфлікт між сексуальністю і переконаннями жінки. І це куди сильніше підігрівало стосунки матері - дочки. Джуліана неймовірно талановита. Вона щира, їй віриш - як у житті, так і на екрані. Вона вміє знайти підхід до будь-якої ролі. У «Керрі » вона відкривається з несподіваного боку, але це тільки підтверджує її величезну майстерність.

Стівен Кінг, почувши про екранізацію «Керрі», чи то жартома, чи то ні, запропонував на роль Ліндсей Лохан. Ви розглядали її кандидатуру?

Ми розглядали безліч варіантів. У нас був великий національний кастинг, в рамках якого ми розглянули близько сотні кандидатур. Вибір було зробити дуже складно.

Чому ви зупинили свій вибір саме на Хлої Морец?

Нам була потрібна була харизматична актриса, яка вміє добре працювати на камеру. А це зараз рідкість серед молодих актрис - не всі з них ще встигли набратися досвіду. Хлоя виявилася вдалим вибором - вона навіть того ж віку, що і Керрі Уайт. Єдиною проблемою спочатку була відсутність у Хлої впевненості, але вона впоралася і з цим. На наших очах під час роботи над «Керрі » вона еволюціонувала від молодої зірки до молодої актриси. Вже коли ми знімали фінальні сцени, ми всі помітили, що вона грає на іншому рівні. І це чудово - це доповнює її героїню, змушує глядача глибше перейнятися історією Керрі.

І все ж чого більше у фільмі - хоррора чи драми?

Для мене це був не просто хоррор і не просто драма. Я б охарактеризувала жанр «Керрі » як «трилер про помсту». У самому сюжеті прихована велика драматична іронія - ми знаємо, що однокласники Керрі замишляють щось проти неї, але так само ми знаємо і те, що у Керрі з'явилися неймовірні сили. І підсвідомо ми розуміємо, що це призведе до катастрофи. У цьому полягає одночасно і драма, і хоррор.

Вас якось надихали дві попередні екранізації «Керрі»?

Я спиралася тільки на книгу, я не намагалася повторити попередні фільми. Напередодні зйомок я прочитала книгу три рази поспіль, і, уявляєте, мені вона так і не набридла (Авт. - сміється)! До речі, образ Маргарет Уайт, матері Керрі, ми відпрацьовували саме по книзі. Найбільш глибоко драму стосунків матері і дочки можна зрозуміти завдяки оригінальним образам Кінга, тому ми намагалися втілити саме їх.

Нам вдалося «осучаснити» цю історію. Наприклад, в нашій «Керрі» підлітки користуються мобільниками, що ще більше ускладнює життя героїні. Думаю, ці нові елементи пожвавлюють дію.

Стівен Кінг вже якось відреагував на ваш фільм?

На жаль, ще ні. Але я дуже сподіваюся, що він йому сподобається.

Ви думали про те, щоб взятися за екранізацію ще якоїсь книги Кінга?

Я обожнюю Стівена Кінга, він безсумнівно заслужено носить титул «короля жахів» , він - справжній талант. Я б дуже хотіла попрацювати над ще однією екранізацією... Приміром, «Сяйво». Але потім я згадую, що «Сяйво» вже зняли - і цей фільм геніальний. 

Катя Зиновьева 28 листопада 2013
Like

Ім’я:
30 вересня 2020
Ваш коментар
Любитель фильмов ужасов
Любитель фильмов ужасов 20 червня 2014 17:00
0
Очень советую посмотреть это кино, хотя бы ради погружения в атмосферу чудовищного воспитания и последствий этого, и понимания, что всего можно избежать изначально, если в любой ситуации оставаться разумным человеком.
 
P.S. Эпилог стоит просмотра .
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48494
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21608
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18257
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18241
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16188