КВН - це величезна кузня кадрів

Увійти через
Реєстрація
 
КВН - це величезна кузня кадрів
 
Новини: КВН - це величезна кузня кадрів

До початку  допрем'єрного показу фільму "Острів везіння"  Роман  Юнусов перебував у гарному настрої, багато фотографувався і з радістю вирішив поділитися з порталом kino - teatr.ua своєю думкою і враженням від фільму.

Журналіст: Для вас це всього друга роль у повнометражному кіно. Ви вже відчуваєте себе впевнено в якості актора?

Юнусов: Ну як сказати. Напевно, так. Першим був фільм "Що творять чоловіки? " З Таїроv Мамедовим, Гавриїлом Гордєєвим і Костянтином Крюковим, які їдуть брати участь в секс- лото. У фільмі " Острів везіння " нас знову четверо, щоправда тепер 3 дівчини. Дівчата у фільмі основні, хоча може і я. Грати це круто, страшно цікаво.

Журналіст: Ви раніше грали в КВН і Камеді. Це допомагає?

Юнусов: Я 10 років в камеді. Пройшов велику школу в КВН. Досвід є досвід, щосуботи ввечері подавали глядачам якісну програму, багато писали, придумували і грали номери, ролі, ролюшечки. Це дуже великий досвід. А кіно це зовсім інше. Кіно можна переграти, переговорити, зробити новий дубль, якщо попередній не вийшов. Я вважаю, що скрізь є свої плюси, ніяких мінусів. Це все дуже цікаво. Кіно - це новий для мене жанр, це ніби йду далі по кар'єрних сходах.

Журналіст: А де ви отримували акторську освіту?

Юнусов: Я вступав в ГІТІС, вже будучи студентом Тімерязевської сільськогосподарської академії і вже пройшов перший тур, але потім забив на це, подумав адже я вже студент навіщо мені це. Був молодий і не розумний. Зараз про це дуже шкодую, хочу отримати акторську освіту, другу вищу. Мені подобається кіно, грати, вигадувати образ. Багато хто скаже: " у тебе стільки досвіду за плечима, навіщо тобі це навчання?". Протее я вважаю це потрібним. Відчуваючи себе актором, але бентежить те, що немає акторської освіти.

Журналіст: Як ви потрапили в цей фільм? Проходили кастинг або вас запросив Кирило Козлов?

Юнусов: Ця ланка одного ланцюжка. Справа в тому, що у нас ціла гумористична велика банда, всі пройшли школу КВН, грали в різних командах. Братами Андреасян в одній команді, а я в іншій. Це було дуже давно. І ось на презентації нового альбому Павла Волі, мені запропонували сценарій " Що творять чоловіки? " Я погодився, зняли. Це була хуліганська комедія 18 +. І після цього фільму, вони ж запропонували мені роль у фільмі " Острів везіння ". Все таки КВН - це величезна кузня кадрів. Адже ми перетиналися колись давно в якомусь 2000р. з хлопцями, а потім через 10 років зустрілися на презентації музичного альбому нашого спільного друга. Павло Воля був раніше редактором московської ліги КВН, він нас поправляв, редагував. І там ми зустрілися з братами Андреасян.

Журналіст: Комедія " Острів везіння " теж має вікові обмеження 16 +?

Юнусов: Ну ось поміняють, буде 12 +, тому що там нічого такого немає.

Журналіст: Під час зйомок фільму відкрили в собі щось нове. Розвинули свої навички?

Юнусов: Якщо говорити про мого героя, його теж звати Роман, то я тут здебільшого грав самого себе. Мова йтиме, про те що він був раніше провідною особистістю, шоуменом, але так склалося, що він скотився вниз по кар'єрних сходах, не став працювати зі своїм напарником і став проводити дешеві весілля, дні народження і отримував за це копійки. Ми теж так починали, коли були молодими студентами, коли нам було по 18 років. Вирішили створити команду КВН, її тоді ще не було, про неї ніхто не знав. Ми ночували в гуртожитку, незрозуміло в яких комірках проводили репетиції до ранку, на свої гроші їздили в Сочі на КВН, щоб якось пробитися. Через все це йшли і настав день, коли нас почали запрошувати на весілля, корпоративи стали працювати заробляти і десь у більшості він це я, а я це він. Я до того, ще також починав з самих низів і потихеньку піднімався.

Журналіст: Зараз у КВН граєте?

Юнусов: Ні

Журналіст: З хлопцями, з КВН підтримуєте стосунки?

Юнусов: Якщо взяти саме мою команду, то ми досі зізвонюємося, листуємося, зустрічаємося. Один з акторів у фільмі "Що творять чоловіки? " Таїр Мамедов, ми з ним давно грали, співпрацювали разом. Зараз йде підбір локацій для другої частини фільму, де він виступає вже автором сценарію. Ми якось розбрелися, але все в цій галузі працюємо, дружимо. Багато хлопці працюють організатором різних святкових агентств, організовують свята. Що стосується хлопців з Камеді це банда, ми один одному допомагаємо, зустрічаємося, Тимур Батрудинов - друг, кум, родич.

Журналіст: Ваш герой в " Острові везіння " потрапляє на острів з трьома красунями, абсолютно різними за характером - стерво, панікерша і блондинка. Який тип особистості був для вас найменшим злом?

Юнусов: Тобто, ви хочете запитати, хто з них гірше. Ні, я не можу сказати, вони усі прекрасні, чарівні, професійні актриси.

Журналіст: Наскільки важлива зовнішність для дівчини?

Юнусов: Важлива, але не настільки. Є купа варіантів, способів загримувати, зробити так, щоб найнекрасивіша стала красивою. Тому, навіть самій некрасивій дівчині потрібно йти до мети. Не варто сильно заморочуватись, про те, як ти виглядаєш. Я не заморочуюся. Я жодного разу не був у стоматолога, років 20, шалено боюся. Коли мені було 12 років мені стоматолог наживу закручував нерв і висмикував. Я розумію що це потрібно. У мене донька вже ходила і каже що не страшно. Я прагну до мети. От якщо мені скажуть: " чувак, є ось така роль, тільки потрібно зробити зуби, то я піду і зроблю."

Журналіст: Ви замислювалися про драматичну роль?

Юнусов: Якщо я проникнуть так, настільки, то так залюбки.
 

Elen Voynova 03 грудня 2013
Коментарі
 
Ім’я
23 листопада 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 10 січня 2014 09:47
врешь, дяденька...эта самый натуральный трамплин для бездарностей... которые, в отличии от истинно талантливых людей, обладают хамообразной, пробивной натурой....
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
44173

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
16468

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
15886

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
15526

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14858