Мачо і ботан: Інтерв'ю з режисерами стрічки

Увійти через
Реєстрація
 
Мачо і ботан: Інтерв'ю з режисерами стрічки
 
Новини: Мачо і ботан: Інтерв

Не чекаючи початку прокату нової іскрометної комедії «Мачо і ботан», наш журналіст мав можливість поспілкуватися з режисерами фільму Філл Лордом і Крісом Міллером і дізнатися масу цікавих нюансів і фактів про хід зйомок, про можливе сіквелі і про спільну режисуру, що зустрічається не так часто .

Як вам працювалося разом на одному майданчику і було це важким процесом для вас?

Філл Лорд: Безумовно, кожна зйомка не легка, тим більше працюючи разом, ти ніколи не будеш з усім згоден, але наявності одного на майданчику дуже підбадьорює і часто це допомагає. Що скажеш Кріс (сміється)!?

Кріс Міллер: У нас дуже схожі погляди і смаки, до того ж дуже весело працювати разом з одним.

Ймовірно, наших глядачів зацікавить, хто були інші можливі кандидати на головні ролі (прим. Головні ролі виконали Джона Хілл і Чаннінг Татум)?

Філл Лорд: Джона Хілл виступив в ролі продюсера фільму і природно він був спочатку узгоджений. На місце Чаннінг Татум ми розглядали досить багато кандидатів, але ми хотіли знайти того, хто дійсно був би цікавий глядачам, хто зміг би забезпечити контрастність, і ми зупинили свій вибір на Чаннінг, він не тільки атлетично складний, чим відрізняється від Джони, а й відмінний актор.

У короткому епізоді вашого фільму брав участь Джонні Депп. На скільки важко було залучити його в цей проект і можете і сказати про його гонорар?

Філл Лорд: Що стосується комерційної інформації про гонорар, це стосувалося домовленості Джонні Деппа і Sony pictures.

Кріс Міллер: Джонні брав участь в оригінальній версії серіалу Джамп стріт (прим. Популярний серіал 80-х). Ще з самого початку обговорення проекту, до нас дійшла інформація, що йому було б цікаво взяти участь в цьому проекті, після чого ми переговорили з ним особисто, і він підтвердив свою участь. Це було для нас величезним задоволенням знімати Джонні Депп, тим цікавіший його персонаж, який розкривається в кінці.

Є інформація про те, що дана картина буде мати продовження, чи можна говорити про готовність сюжету і чи будуть ще камео якихось зірок кіно?

Філл Лорд: Ще дуже рано говорити про продовження і про сюжет, тому що ми в стадії початкових переговорів. Після готовності сценарію можна буде йти далі.

Багато сцен фільму побудовані на темі наркотиків, залучали ви фахівців для консультування в цьому питанні?

Філл Лорд: Наш сценарист Майкл Беколл фахівець з наркотиків (сміється), а також нано-наркотикам і війнам за наркотики (сміється). Насправді ми хотіли вивчити питання, чому молода людина починає захоплюватися наркотиками, і що є його змушує вживати, продавати, розповсюджувати і т.д.
Кріс Міллер: Ми відвідували деякі школи і спілкувалися з старшокласниками, дізнаючись про те чим вони живуть, їх ставлення до наркотиків, алкоголю і решті гидоти. На майданчики були не справжні наркотики.

Філл Лорд: так, справжні наркотики ми поширювали (сміються обидва). Жарт.

В українському прокаті разом фільм має назву не Джам Стріт, а «Мачо і ботан». Чи знаходите ви його смішним і доречним?

Кріс Міллер: Це дійсно смішну назву, і я бачив вже один з постерів. Думаю глядачу має сподобатись, коли один головний герой-Мачо, а другой-Ботан, а потім в процесі фільму вони міняються ролями. Це цікаво. Наприклад я Мачо, а Філл - ботан (сміється)
Філл Лорд: О ні ... (сміється)

А що стосується можливого сиквела, чи буде зміна ролей Мачо і ботана?

Філл Лорд: Джона вже серйозно готується і тренується для того, щоб зіграти Мачо в продовженні
Кріс Міллер: Він обманює! (Сміється)
Філл Лорд: Так, я обманюю (сміється) ми ще не знаємо достовірно, що буде собою представляти продовження.

Як ви зважилися на участь у цьому проекті і хто вас запросив?

Кріс Міллер: Ми раніше знімали мультфільм для дитячої аудиторії «Хмарно, часом фрикадельки» і хотіли зняти щось більш доросле, зі сленгом, кров'ю і бійками. Дізнавшись про проект, ми заявили, про наш інтерес брати участь, і підготували презентаційний матеріал з нашим баченням фільму, і він сподобався студії (посміхаючись). 

Катя Зиновьева 10 квітня 2012
Коментарі
 
Ім’я
29 липня 2017
Ваш коментар
Якого кольору трава?
 
помаранчевого
Коричневого
Червоного
Зеленого
чорного
Синього

Підписатися на обговорення

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
43505

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
16183

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
15506

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
15043

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14628

 


fk tw G+