Мачо і ботан: Інтерв'ю з режисерами стрічки


Мачо і ботан: Інтерв'ю з режисерами стрічки

Не чекаючи початку прокату нової іскрометної комедії «Мачо і ботан», наш журналіст мав можливість поспілкуватися з режисерами фільму Філл Лордом і Крісом Міллером і дізнатися масу цікавих нюансів і фактів про хід зйомок, про можливе сіквелі і про спільну режисуру, що зустрічається не так часто .

Як вам працювалося разом на одному майданчику і було це важким процесом для вас?

Філл Лорд: Безумовно, кожна зйомка не легка, тим більше працюючи разом, ти ніколи не будеш з усім згоден, але наявності одного на майданчику дуже підбадьорює і часто це допомагає. Що скажеш Кріс (сміється)!?

Кріс Міллер: У нас дуже схожі погляди і смаки, до того ж дуже весело працювати разом з одним.

Ймовірно, наших глядачів зацікавить, хто були інші можливі кандидати на головні ролі (прим. Головні ролі виконали Джона Хілл і Чаннінг Татум)?

Філл Лорд: Джона Хілл виступив в ролі продюсера фільму і природно він був спочатку узгоджений. На місце Чаннінг Татум ми розглядали досить багато кандидатів, але ми хотіли знайти того, хто дійсно був би цікавий глядачам, хто зміг би забезпечити контрастність, і ми зупинили свій вибір на Чаннінг, він не тільки атлетично складний, чим відрізняється від Джони, а й відмінний актор.

У короткому епізоді вашого фільму брав участь Джонні Депп. На скільки важко було залучити його в цей проект і можете і сказати про його гонорар?

Філл Лорд: Що стосується комерційної інформації про гонорар, це стосувалося домовленості Джонні Деппа і Sony pictures.

Кріс Міллер: Джонні брав участь в оригінальній версії серіалу Джамп стріт (прим. Популярний серіал 80-х). Ще з самого початку обговорення проекту, до нас дійшла інформація, що йому було б цікаво взяти участь в цьому проекті, після чого ми переговорили з ним особисто, і він підтвердив свою участь. Це було для нас величезним задоволенням знімати Джонні Депп, тим цікавіший його персонаж, який розкривається в кінці.

Є інформація про те, що дана картина буде мати продовження, чи можна говорити про готовність сюжету і чи будуть ще камео якихось зірок кіно?

Філл Лорд: Ще дуже рано говорити про продовження і про сюжет, тому що ми в стадії початкових переговорів. Після готовності сценарію можна буде йти далі.

Багато сцен фільму побудовані на темі наркотиків, залучали ви фахівців для консультування в цьому питанні?

Філл Лорд: Наш сценарист Майкл Беколл фахівець з наркотиків (сміється), а також нано-наркотикам і війнам за наркотики (сміється). Насправді ми хотіли вивчити питання, чому молода людина починає захоплюватися наркотиками, і що є його змушує вживати, продавати, розповсюджувати і т.д.
Кріс Міллер: Ми відвідували деякі школи і спілкувалися з старшокласниками, дізнаючись про те чим вони живуть, їх ставлення до наркотиків, алкоголю і решті гидоти. На майданчики були не справжні наркотики.

Філл Лорд: так, справжні наркотики ми поширювали (сміються обидва). Жарт.

В українському прокаті разом фільм має назву не Джам Стріт, а «Мачо і ботан». Чи знаходите ви його смішним і доречним?

Кріс Міллер: Це дійсно смішну назву, і я бачив вже один з постерів. Думаю глядачу має сподобатись, коли один головний герой-Мачо, а другой-Ботан, а потім в процесі фільму вони міняються ролями. Це цікаво. Наприклад я Мачо, а Філл - ботан (сміється)
Філл Лорд: О ні ... (сміється)

А що стосується можливого сиквела, чи буде зміна ролей Мачо і ботана?

Філл Лорд: Джона вже серйозно готується і тренується для того, щоб зіграти Мачо в продовженні
Кріс Міллер: Він обманює! (Сміється)
Філл Лорд: Так, я обманюю (сміється) ми ще не знаємо достовірно, що буде собою представляти продовження.

Як ви зважилися на участь у цьому проекті і хто вас запросив?

Кріс Міллер: Ми раніше знімали мультфільм для дитячої аудиторії «Хмарно, часом фрикадельки» і хотіли зняти щось більш доросле, зі сленгом, кров'ю і бійками. Дізнавшись про проект, ми заявили, про наш інтерес брати участь, і підготували презентаційний матеріал з нашим баченням фільму, і він сподобався студії (посміхаючись). 

Катя Зиновьева 10 квітня 2012
Like

Ім’я:
01 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48496
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21609
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18257
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18241
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16191