Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм


Марина Петренко:

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної жіночої ролі Марина Петренко, що склала тандем Сергію Безрукову, поділилася з порталом kino-teatr.ua своєю думкою про виконану роботу. «Ми зняли чесний фільм», - стверджує вона, додаючи, що особисто для неї нові «Джентльмени» стали серйозним кроком у кар"єрі.


- Які основні відмінності між новою і радянською версіями «Джентльменів удачі»?

- Нова версія буде більш динамічною, тому що, як усі розуміють, сучасна молодь не любить дивитися довгий кадр у фільмах. Вони заздалегідь розуміють, що буде, у них кліпова свідомість. Сцени в нашому фільмі будуть повторюватися зі старого, але в них набагато більше динаміки. Історія теж залишається колишньою - людину, яка дуже схожа на лиходія, інтегрують в бандитську зграю, а все інше - зовсім нова історія. Наприклад, мого персонажа до цього у фільмі не було. Був старший лейтенант Славін, а зараз буде Славіна, моя героїня. Завдяки цьому додається і лірична лінія.


- Розкажіть нашим читачам про свого персонажа.
- Вона інтегрує героя в бандитську зграю. Між ними все починається з конфлікту, але закінчиться добре (авт. - сміється). У перебігу фільму вона буде змінюватися. На початку фільму в неї є багато принципів, вона завжди діє за статутом. Але коли Славіна стикається з реальним життям, вона розуміє, що є принципи і статут, а є людський фактор, і їй доводиться робити вибір. Але все закінчиться добре і всі будуть щасливі.

- Чи дивилися ви інші римейки, за типом «Службового роману», і як до них ставитеся?
- На жаль, «Службовий роман. Наш час» я не бачила, але в цілому ставлюся до рімейку нормально. Адже це новий погляд на фільм, спроба обіграти його по-новому. У тій же Америці щорічно знімають масу рімейків і глядачі дивляться їх, а потім вирішують, що ж їм більше подобається - нова або оригінальна версія. У людей є можливість порівняти, і далеко не завжди нове - це погано. У нас чомусь прийнято вважати, що якщо перезняли старий фільм, то це робить замах на його славу. Ні, старий фільм ніхто не закриває, він залишається. Просто є можливість подивитися нову версію.

- Як вам працювалося з Тимуром Бекмамбетовим?
- Знаєте, це було чудово, тому що мені досить спонтанно зателефонували і запропонували прийти на проби на цей проект. Я, звичайно, пройшла, і було якесь довге мовчання, тому що шукали головного героя. Довго не могли знайти. У підсумку, знайшли все того ж головного героя (Авт. - сміється).

- Вас надихнула ідея попрацювати з Безруковим?
- Якщо до роботи з ним я не розуміла, чому всі в такому захваті від нього, то пізніше погодилася з ними. Сергій Безруков на знімальному майданчику викладається на 200%, він не вимикається з роботи. До того ж, з ним дуже приємно спілкуватися. Він - професіонал. Він буквально хворіє своєю роботою, і, на жаль, у нас мало людей, які цим заражені. Я розумію, чому кожен режисер намагається роздобути Безрукова - він не дає собі халтурити, він не розслабляється ні на секунду.

- Улюбленці російських проектів Бекмамбетова переходять і в його закордонні проекти. Чи надходили такі пропозиції від постановника вам?
- Подивимося (Авт. - сміється).

- Чим для вас особисто стали нові «Джентльмени удачі»?
- Це великий крок для мене. Та й сама можливість попрацювати з таким режисером і такими акторами - це просто неймовірно, мені було дуже приємно з ними працювати. Це такий досвід, який нікуди не подінеш. Спочатку в мене були певні складнощі, тому що я була чи не єдиною жінкою на майданчику. При цьому, у всіх них гарне почуття гумору і вони вміють працювати в комедії. А для мене цей жанр був абсолютно новим і я розуміла, що я не повинна бути гірше. Мені доводилося працювати удвічі більше, щоб відповідати їм. Я стежила за тим, щоб всім було комфортно зі мною на майданчику.

- Ваш особистий прогноз щодо комерційного успіху фільму.
- Комерційний успіх, думаю, буде. У нас все ще не дуже люблять римейки, але все ж залишається наше сарафанне радіо - люди йдуть на фільм, він їм подобається і вони радять його знайомим. Наш фільм зроблений чесно - всі працювали над ним дуже важко і чесно, тому успіх буде. 

Катя Зиновьева 26 жовтня 2012
Like

Ім’я:
30 вересня 2020
Ваш коментар
Гость3
Гость3 03 січня 2013 16:59
0
мозгов нет вот и воруют чужие идеи.
.
Гість
Гість 30 грудня 2012 11:17
+1
Гіс 25 листопада 2012 14:05
ЧесТний фільм... - авторе, пишіть на тій мові, яку ви гарно знаєте. Якщо не знаєте жодної, то не пишіть зовсім.
В українській мові таки ЧЕСНИЙ 0 написано все правильно ))
.
Олька
Олька 17 грудня 2012 17:43
0
цікаво побачити того, хто заплатить гроші щоб ЦЕ подивитись у кінотеатрі чи на DVD.
.
Синефил
Синефил 11 грудня 2012 22:40
0
Это фильм на который глупо делать ремейк!
.
Гість
Гість 25 листопада 2012 14:05
+2
ЧесТний фільм... - авторе, пишіть на тій мові, яку ви гарно знаєте. Якщо не знаєте жодної, то не пишіть зовсім.
.
Гость
Гость 16 листопада 2012 21:41
+1
римейки делают на фильмы где появились новые технологии и где можно отснять лучше те или иные сцены, а в Джентельменах Удачи никаких спецефектов нет.  так что я не ройду на этот фильм тоже.
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48494
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21608
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18257
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18241
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16189