Павло Єрликов: у "навколофутбольних" є, чому повчитися

Увійти через
Реєстрація
 
Павло Єрликов: у "навколофутбольних" є, чому повчитися
 
Новини: Павло Єрликов: у "навколофутбольних" є, чому повчитися

Вже 26 вересня відбудеться прем'єра нової російської картини «Навколо футболу», присвяченої футбольним фанатам. Як «Навокло футболу» допоміг знайти несподіваних нових друзів акторам, чому фільм не стане російськими «Хуліганами Зеленої вулиці» і кому варто дивитися цей фільм, - розповів порталу kino-teatr.ua актор Павло Єрликов, виконавець однієї з головних ролей у «Навколо футболу».

Маючи таку тему, наскільки «Навколо футболу» агресивний фільм ?

Субкультура, показана у фільмі, вона, так, агресивна . Але це звичайні люди. Такі ж, як і всі, як ми з вами. У реальних навколофутбольних фанатів, практично у всіх, є родина, діти. У них є робота, вони не нероби, які поклоняються тільки футболу.

Просто у них є щось спільне, і це спільне їх зближує не просто ідейно. Це робить їх справжньою родиною. І , як би важко їм не було, вони все одно будуть підтримувати один одного , приходити на допомогу один одному. Насправді довкола «навколофутбольної» субкультури дуже багато забобонів . Так, фанати іноді агресивні, але фільм сам по собі вийшов не агресивним.

У мережі зараз можна знайти багато обговорень щодо «Навколо футболу». Багато глядачів вважають, що фільм буде схожий на « Хуліганів Зеленої вулиці»...

Ні. Я відразу зазначу, що ніяких аналогій з «Хуліганами» в нашій картині немає . Це абсолютно різні ментальні образи. Наш фільмів від "Хуліганів" відрізняється так само, як руська душа від чопорного англійського характеру. 

Звідки черпалися образи для «Навколо футболу» ?

Ми черпали з реальності. Ми грали реальних людей - брали все: від жаргону до жестів. Нам пощастило , що з нами на майданчику працювали справжні навколофутбольні фанати - вони і були нашим джерелом. Навіщо ще якісь джерела, якщо фанати - найдостовірніші? Вони й працювали з нами, акторами. Вони й писали сценарій - сценарій повністю написаний футбольними хуліганами. Адже це їх реальність, вони в цьому живуть.

Вся наша історія заснована на реальних подіях , деякі деталі збагачені уявою , і, звичайно , щось дописано, дознято, домонтовано. До речі , навіть билися ми по-справжньому - в цьому нам теж допомагали наші консультанти.

Після зйомок підтримуєте зв'язок з вашими консультантами?

Так, звичайно! За знімальний період ми стали справжніми друзями, зараз часто зідзвонюємося . Знаєте, той знімальний досвід, який у нас був, він неймовірно зближує.

У навколофутбольних фанатів є, чому повчитися, правда. Вони вірні, шалено вірні, вони завжди пам'ятають про тебе - в наші часи це дуже цінно. Навіть зараз, через півроку після зйомок, дхвонять мені, питають, як у мене справи, що нового в моєму житті. Це для мене дорожче понад усе.

У фільмі ви зіграли роль Мажора. Наскільки легко вам дався образ?

Це була роль на опір . Я сам по собі скромний , так що багато в чому доводилося через себе переступати. Пам'ятаю, коли прийшов на проби, то справжні навколофутбольні фанати, які були присутні там, косо дивилися в мою сторону і говорили: "Дивися , одягнений , як мажор!" . А я вирядився , як незрозуміло що... Мажор! ( Авт. - сміється )

У такому разі, чому взагалі ви вирішили пробуватися саме на роль Мажора ?

Ккумедно зараз згадувати , але вийшло так , що на перші проби я взагалі не прийшов. Коли мені подзвонив мій агент, я якраз гостював у бабусі в Україні. Не виходило приїхати в строк.

Потім все-таки підвернулася можливість потрапити на проби. Вони тривали чотири години. Я не можу сказати , що мені спочатку був цікавий конкретно персонаж Мажора , але за чотири години стало цікаво ( Авт. - сміється ). Я спробував аналізувати свого героя. Що за всією цією мішурою? Що всередині? Багато в чому - це відхід від самого себе, прикриття. Саме це я спробував відкрити й для себе , і для глядачів.

Як ви вважаєте, якій аудиторії адресований "Навколо футболу" ? Кому радите на нього йти ?

Ауиторії від 18-35 років і старше. Спочатку у фільм пробувалися актори старші за нас - не буду називати імен. Але наш режисер, Антон Борматов, хотів відкрити молодих артистів, а не експлуатувати популярні обличчя. Та й, зрештою, це фільм не про 50-річних мужиків, а про 25 -річних.

Кожен глядач зможе побачити в цьому фільмі ідею, але ,можливо, кожен по- різному її для себе сформулює. Головне, що всі ми й справді виклалися по повній. 

Катя Зиновьева 17 вересня 2013
Коментарі
 
Ім’я
15 грудня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
кобёл
кобёл 09 жовтня 2014 09:28
нахуй всех
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

104
46140

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

130
17390

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

97
17184

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

121
16766

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

126
15414

 fk tw