Павло Єрликов: у "навколофутбольних" є, чому повчитися


Павло Єрликов: у

Вже 26 вересня відбудеться прем'єра нової російської картини «Навколо футболу», присвяченої футбольним фанатам. Як «Навокло футболу» допоміг знайти несподіваних нових друзів акторам, чому фільм не стане російськими «Хуліганами Зеленої вулиці» і кому варто дивитися цей фільм, - розповів порталу kino-teatr.ua актор Павло Єрликов, виконавець однієї з головних ролей у «Навколо футболу».

Маючи таку тему, наскільки «Навколо футболу» агресивний фільм ?

Субкультура, показана у фільмі, вона, так, агресивна . Але це звичайні люди. Такі ж, як і всі, як ми з вами. У реальних навколофутбольних фанатів, практично у всіх, є родина, діти. У них є робота, вони не нероби, які поклоняються тільки футболу.

Просто у них є щось спільне, і це спільне їх зближує не просто ідейно. Це робить їх справжньою родиною. І , як би важко їм не було, вони все одно будуть підтримувати один одного , приходити на допомогу один одному. Насправді довкола «навколофутбольної» субкультури дуже багато забобонів . Так, фанати іноді агресивні, але фільм сам по собі вийшов не агресивним.

У мережі зараз можна знайти багато обговорень щодо «Навколо футболу». Багато глядачів вважають, що фільм буде схожий на « Хуліганів Зеленої вулиці»...

Ні. Я відразу зазначу, що ніяких аналогій з «Хуліганами» в нашій картині немає . Це абсолютно різні ментальні образи. Наш фільмів від "Хуліганів" відрізняється так само, як руська душа від чопорного англійського характеру. 

Звідки черпалися образи для «Навколо футболу» ?

Ми черпали з реальності. Ми грали реальних людей - брали все: від жаргону до жестів. Нам пощастило , що з нами на майданчику працювали справжні навколофутбольні фанати - вони і були нашим джерелом. Навіщо ще якісь джерела, якщо фанати - найдостовірніші? Вони й працювали з нами, акторами. Вони й писали сценарій - сценарій повністю написаний футбольними хуліганами. Адже це їх реальність, вони в цьому живуть.

Вся наша історія заснована на реальних подіях , деякі деталі збагачені уявою , і, звичайно , щось дописано, дознято, домонтовано. До речі , навіть билися ми по-справжньому - в цьому нам теж допомагали наші консультанти.

Після зйомок підтримуєте зв'язок з вашими консультантами?

Так, звичайно! За знімальний період ми стали справжніми друзями, зараз часто зідзвонюємося . Знаєте, той знімальний досвід, який у нас був, він неймовірно зближує.

У навколофутбольних фанатів є, чому повчитися, правда. Вони вірні, шалено вірні, вони завжди пам'ятають про тебе - в наші часи це дуже цінно. Навіть зараз, через півроку після зйомок, дхвонять мені, питають, як у мене справи, що нового в моєму житті. Це для мене дорожче понад усе.

У фільмі ви зіграли роль Мажора. Наскільки легко вам дався образ?

Це була роль на опір . Я сам по собі скромний , так що багато в чому доводилося через себе переступати. Пам'ятаю, коли прийшов на проби, то справжні навколофутбольні фанати, які були присутні там, косо дивилися в мою сторону і говорили: "Дивися , одягнений , як мажор!" . А я вирядився , як незрозуміло що... Мажор! ( Авт. - сміється )

У такому разі, чому взагалі ви вирішили пробуватися саме на роль Мажора ?

Ккумедно зараз згадувати , але вийшло так , що на перші проби я взагалі не прийшов. Коли мені подзвонив мій агент, я якраз гостював у бабусі в Україні. Не виходило приїхати в строк.

Потім все-таки підвернулася можливість потрапити на проби. Вони тривали чотири години. Я не можу сказати , що мені спочатку був цікавий конкретно персонаж Мажора , але за чотири години стало цікаво ( Авт. - сміється ). Я спробував аналізувати свого героя. Що за всією цією мішурою? Що всередині? Багато в чому - це відхід від самого себе, прикриття. Саме це я спробував відкрити й для себе , і для глядачів.

Як ви вважаєте, якій аудиторії адресований "Навколо футболу" ? Кому радите на нього йти ?

Ауиторії від 18-35 років і старше. Спочатку у фільм пробувалися актори старші за нас - не буду називати імен. Але наш режисер, Антон Борматов, хотів відкрити молодих артистів, а не експлуатувати популярні обличчя. Та й, зрештою, це фільм не про 50-річних мужиків, а про 25 -річних.

Кожен глядач зможе побачити в цьому фільмі ідею, але ,можливо, кожен по- різному її для себе сформулює. Головне, що всі ми й справді виклалися по повній. 

Катя Зиновьева 17 вересня 2013
Like

Ім’я:
30 вересня 2020
Ваш коментар
кобёл
кобёл 09 жовтня 2014 09:28
0
нахуй всех
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48492
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21605
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18253
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18239
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16187