Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Увійти через
Реєстрація
 
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"
 
Новини: Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід спілкування з екстрасенсом, вивчення демонології і про те, чому вона називає свою Лоррейн Уоррен "супергероїнею".

- Ви зіграли кілька дуже цікавих і різноманітних жінок у ваших фільмах. Що ж привернуло вашу увагу до Лоррейн Уоррен, до проекту в цілому?

- Актори люблять грати в супергероїв. А Лоррейн Уоррен у реальному житті – справжній супергерой. Проте, замість червоного плащу і трико я, згодившись зіграти цю роль, отримала шотландську спідницю, скуйовджене волосся і можливість досліджувати страшний випадок. Дійсно страшний, адже дух не переслідував дім, він просто розірвав його, як до речі і мою героїню.

Лоррейн має непохитну віру в Бога. Ніщо не порушує Ії, не лякає. Вона вважає, що своїм терпінням, вірою і співчуттям може подолати все зло, всі диявольські речі. Більше 30 років Лоррейн і Ед Уоррен віддали вивченню, викладанню і дослідженню темних сил. І вони ніколи не брали з людей ні копійки. Лоррейн – жінка, що присвячена наданню допомоги іншим, вона допомагає іншим досягти душевного спокою навіть тоді, коли власна душа не зовсім спокійна.

- Що ви найбільше подобається у вашому персонажі?

- Я захоплююсь її чутливістю. Люблю Ії цікавість. Поважаю сміливість. Обожнюю життєрадісність, чарівність. Я захоплююсь тим, як вона любила Еда, тією повагою, яку вони відчували одне до одного. Докази цих почуттів є на всіх інтерв’ю, що можна побачити на Ютуб. Дивитися на те, як вони, після 50 років сумісного життя і боротьби із темними силами, по-добром шуткують одне над одним, дуже приємно. Цей шлюб укладено на небі. Я впевнена.

- Які проблеми були найсерйознішими, коли ви виконували роль Лоррейн?

- Я граю Лоррейн Уоррен станом на грудень 1970 року, а зустрічалась із 80-ти річною Лоррейн. Багато моїх особистих питань стосувалися її професійного життя і особистого також. У пресі є багато матеріалів про неї, але мені егоїстично хотілося отримати те, про що ніхто не знав. Це було непросто.

- Ви були задоволені зустріччю? Чи вплинула вона на вашу гру?

- Я б поставила Лоррейн до рангу «святих», що багато зробили для духовного спокою людей на планеті. Вона є впливовою фігурою, вищим психологічним дослідником країни протягом п'яти десятиліть поспіль. Вже більше 50 років вона вважається видатним експертом з вивчення духів і ясновидіння. Це як перебувати у присутності шамана. Священика. Або великого пастира. Лоррейн лишає незабутнє враження. Вона бачить у вас вашу ауру, ваше справжнє «я». Ви хочете їй розповісти про себе все, що ви вже знаєте ... і ви хочете розповісти їй все про себе, що вона вже знає ... Тому, звісно вплинула!

- Що ви можете сказати про роботу Патріка? Ви бачили в ньому Еда?

- Єдине, що я люблю більше, ніж Патріка Уілсона – це дружина Патріка Уїлсона, Дагмара. Даг і я надзвичайно близькі. Я люблю її і глибоко поважаю, автоматично і Патрік отримує мою любов та повагу. До речі, той фактор, що зі мною буде грати саме він, був дуже важливий. Патрік, як і Ед, є сіллю землі. У нього є скромність Еда, він надзвичайно позитивна, радісна людина. Це, до речі, позитивне сприйняття життя – є основною рисою характеру Уоррренів.

- Як ви можете охарактеризувати роботу із іншими акторами?

- Робота із Лілі та Роном – справжній делікатес. Це порода. Я обожнюю їх. Якщо казати про дівчаток – це просто безперервний сміх, радість і гарний настрій! Це щастя – мати на знімальному майданчику стільки енергії.

- Чули, що на знімальному майданчику творилися дива.. Чи то так?

- Коли я готувалася до ролі, я досліджувала роботу Уорренів. Моє дослідження не було веселим. Я покладалася на книгу, демонологію. Вона не схожа на ті, що я хоч колись читала. Це книга про містичне богослов'я і вона злякала мене. У передмові написано, що книга не є небезпечною для життя, і що «знання – сила» та я так і не наважилася принести її додому. Читати її могла лише у літаку, в польоті. Трохи розслабитися я змогла лише на знімальному майданчику, але моя уява завжди брала верх наді мною.

- Джеймс Ван знає, як налякати аудиторію, згодні? Як вам працювалося разом?

- О, якби не веселий, спокійний і впевнений у собі Джеймс, я б, певне не згодилась приймати участь у такому страхітті. Але завдяки його легкості, доброті, лагідності та великій майстерності в цьому жанрі – я лишилась.

- Що ви можете сказати аудиторії, яка чекає на фільм?

- Чекайте! Це фільм, що вразить вас духовно, емоційно і фізично! Я прошу нікого не стрибати, коли ви побачите картину. Цей фільм розкриє перед вами в іншому світі такі поняття як Бог, Сатана, життя, смерть, містика. Їм місце саме на цій планеті.


Із Вірою Фармігою говорили співробітники відділу Зв’язків з громадськістю компанії Warner Bros. Pictures  

Катя Зиновьева 17 липня 2013
Коментарі
 
Ім’я
21 липня 2017
Ваш коментар
Скільки рук має людина?
 
шість
Дві
П’ять
Чотири
Вісім
девять

Підписатися на обговорення
Любитель фильмов ужасов
Любитель фильмов ужасов 20 червня 2014 16:50
Не рекомендую просматривать данный фильм детям, людям со слабой психикой. Если вы действительно любите настоящие "ужастики", вы обязаны посмотреть этот фильм!
 
P.S. Смотрите фильм ночью .
Рейтинг повідомлення: 0
 
Rator
Rator 11 жовтня 2013 09:33
Фильм шик.
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні інтерв'ю

Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013

85
43450

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012

79
16127

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013

104
15453

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012

112
14992

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012

109
14586

 


fk tw G+