Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"


Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід спілкування з екстрасенсом, вивчення демонології і про те, чому вона називає свою Лоррейн Уоррен "супергероїнею".

- Ви зіграли кілька дуже цікавих і різноманітних жінок у ваших фільмах. Що ж привернуло вашу увагу до Лоррейн Уоррен, до проекту в цілому?

- Актори люблять грати в супергероїв. А Лоррейн Уоррен у реальному житті – справжній супергерой. Проте, замість червоного плащу і трико я, згодившись зіграти цю роль, отримала шотландську спідницю, скуйовджене волосся і можливість досліджувати страшний випадок. Дійсно страшний, адже дух не переслідував дім, він просто розірвав його, як до речі і мою героїню.

Лоррейн має непохитну віру в Бога. Ніщо не порушує Ії, не лякає. Вона вважає, що своїм терпінням, вірою і співчуттям може подолати все зло, всі диявольські речі. Більше 30 років Лоррейн і Ед Уоррен віддали вивченню, викладанню і дослідженню темних сил. І вони ніколи не брали з людей ні копійки. Лоррейн – жінка, що присвячена наданню допомоги іншим, вона допомагає іншим досягти душевного спокою навіть тоді, коли власна душа не зовсім спокійна.

- Що ви найбільше подобається у вашому персонажі?

- Я захоплююсь її чутливістю. Люблю Ії цікавість. Поважаю сміливість. Обожнюю життєрадісність, чарівність. Я захоплююсь тим, як вона любила Еда, тією повагою, яку вони відчували одне до одного. Докази цих почуттів є на всіх інтерв’ю, що можна побачити на Ютуб. Дивитися на те, як вони, після 50 років сумісного життя і боротьби із темними силами, по-добром шуткують одне над одним, дуже приємно. Цей шлюб укладено на небі. Я впевнена.

- Які проблеми були найсерйознішими, коли ви виконували роль Лоррейн?

- Я граю Лоррейн Уоррен станом на грудень 1970 року, а зустрічалась із 80-ти річною Лоррейн. Багато моїх особистих питань стосувалися її професійного життя і особистого також. У пресі є багато матеріалів про неї, але мені егоїстично хотілося отримати те, про що ніхто не знав. Це було непросто.

- Ви були задоволені зустріччю? Чи вплинула вона на вашу гру?

- Я б поставила Лоррейн до рангу «святих», що багато зробили для духовного спокою людей на планеті. Вона є впливовою фігурою, вищим психологічним дослідником країни протягом п'яти десятиліть поспіль. Вже більше 50 років вона вважається видатним експертом з вивчення духів і ясновидіння. Це як перебувати у присутності шамана. Священика. Або великого пастира. Лоррейн лишає незабутнє враження. Вона бачить у вас вашу ауру, ваше справжнє «я». Ви хочете їй розповісти про себе все, що ви вже знаєте ... і ви хочете розповісти їй все про себе, що вона вже знає ... Тому, звісно вплинула!

- Що ви можете сказати про роботу Патріка? Ви бачили в ньому Еда?

- Єдине, що я люблю більше, ніж Патріка Уілсона – це дружина Патріка Уїлсона, Дагмара. Даг і я надзвичайно близькі. Я люблю її і глибоко поважаю, автоматично і Патрік отримує мою любов та повагу. До речі, той фактор, що зі мною буде грати саме він, був дуже важливий. Патрік, як і Ед, є сіллю землі. У нього є скромність Еда, він надзвичайно позитивна, радісна людина. Це, до речі, позитивне сприйняття життя – є основною рисою характеру Уоррренів.

- Як ви можете охарактеризувати роботу із іншими акторами?

- Робота із Лілі та Роном – справжній делікатес. Це порода. Я обожнюю їх. Якщо казати про дівчаток – це просто безперервний сміх, радість і гарний настрій! Це щастя – мати на знімальному майданчику стільки енергії.

- Чули, що на знімальному майданчику творилися дива.. Чи то так?

- Коли я готувалася до ролі, я досліджувала роботу Уорренів. Моє дослідження не було веселим. Я покладалася на книгу, демонологію. Вона не схожа на ті, що я хоч колись читала. Це книга про містичне богослов'я і вона злякала мене. У передмові написано, що книга не є небезпечною для життя, і що «знання – сила» та я так і не наважилася принести її додому. Читати її могла лише у літаку, в польоті. Трохи розслабитися я змогла лише на знімальному майданчику, але моя уява завжди брала верх наді мною.

- Джеймс Ван знає, як налякати аудиторію, згодні? Як вам працювалося разом?

- О, якби не веселий, спокійний і впевнений у собі Джеймс, я б, певне не згодилась приймати участь у такому страхітті. Але завдяки його легкості, доброті, лагідності та великій майстерності в цьому жанрі – я лишилась.

- Що ви можете сказати аудиторії, яка чекає на фільм?

- Чекайте! Це фільм, що вразить вас духовно, емоційно і фізично! Я прошу нікого не стрибати, коли ви побачите картину. Цей фільм розкриє перед вами в іншому світі такі поняття як Бог, Сатана, життя, смерть, містика. Їм місце саме на цій планеті.


Із Вірою Фармігою говорили співробітники відділу Зв’язків з громадськістю компанії Warner Bros. Pictures  

Катя Зиновьева 17 липня 2013
Like

Ім’я:
30 вересня 2020
Ваш коментар
Любитель фильмов ужасов
Любитель фильмов ужасов 20 червня 2014 16:50
0
Не рекомендую просматривать данный фильм детям, людям со слабой психикой. Если вы действительно любите настоящие "ужастики", вы обязаны посмотреть этот фильм!
 
P.S. Смотрите фильм ночью .
.
Rator
Rator 11 жовтня 2013 09:33
0
Фильм шик.
.

популярні інтерв'ю


Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить...

24 липня 2013 114 48492
Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про...

26 квітня 2012 133 21605
Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття" Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід...

17 липня 2013 123 18254
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D
ексклюзив
Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому...

13 травня 2012 103 18240
Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної...

26 жовтня 2012 132 16187