ВПЕРШЕ!


Новини: ВПЕРШЕ!
Кадр из фильма
Світова премьєра фільма Ігоря Подольчака Las MENINAS відбудеться на Міжнародному Роттердамському кінофестивалі. 25 січня 2008 року в рамцях конкурсної програми 37-го Міжнародного Роттердамського кінофестивалю відбудеться світова премьєра дебютного фільму Ігоря Подольчака Las MENINAS.
Вперше український повнометражний фільм буде боротися за головні призи Роттердамського кінофестивалю, який вважається провідним міжнародним форумом авангардного та артхаусного кіно. Фестиваль пройде від 23 січня до 3 лютого 2008 року. Окрім картини Ігоря Подольчака у конкурсній програмі фестивалю ще 14 фільмів, серед яких 5 східноазіатських, ще 4 європейських (Данія, Швеція, Греція, Нідерланди), 3 спільного латиноамерикано-європейського виробництва, по 1 з США та Казахстана.
В жюрі фестивалю війшли: російська акторка, режисер та продюсер Рената Літвінова, іранський режисер Джафар панахі, заступник директора фестивалю в Локарно Тіціана Фінці, сінгапурський режисер Ройстон Так та зіступник директора Музею Кіно в Нідерландах Рікс Хаддерс.
Las MENINAS - перший повнометражний фільм Ігоря Подольчака, в якому він виступив автором сценарію, режисером та продюсером. Співрежисером музичного фрагменту фільму стал відомий американський фотограф та кліпмейкер Дін Карр, оператором-постановником - відомий у кіносвіті Сергій Михальчук. Музику до фільму написав Олександр Щетинський. В головних ролях Микола Вересень, Любов Тимошевська, Ганна Яровенко.
root 23 січня 2008


Ім’я:
13 травня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Броснан і Рот у трейлері "Поганців» Броснан і Рот у трейлері "Поганців»

Від режисера «Міцного горішка 2».

13 травня 2021 0 147
«Веном 2: Карнаж». Перший трейлер «Веном 2: Карнаж». Перший трейлер

Том Харді проти Вуді Гаррельсона.

10 травня 2021 0 726
Метт Деймон в трейлері «Тихого виру» Метт Деймон в трейлері «Тихого виру»

Від володаря Оскара Тома Маккарті.

12 травня 2021 0 345
Дейв Батіста зіграє в сиквелі «Ножі наголо» Дейв Батіста зіграє в сиквелі «Ножі наголо»

Нова роль зірки «Вартових Галактики».

11 травня 2021 0 397
«Легенда про Зеленого лицаря». Новий трейлер «Легенда про Зеленого лицаря». Новий трейлер

У головних ролях: Алісія Вікандер і Дев Патель.

12 травня 2021 0 308