ВПЕРШЕ!


Новини: ВПЕРШЕ!
Кадр из фильма
Світова премьєра фільма Ігоря Подольчака Las MENINAS відбудеться на Міжнародному Роттердамському кінофестивалі. 25 січня 2008 року в рамцях конкурсної програми 37-го Міжнародного Роттердамського кінофестивалю відбудеться світова премьєра дебютного фільму Ігоря Подольчака Las MENINAS.
Вперше український повнометражний фільм буде боротися за головні призи Роттердамського кінофестивалю, який вважається провідним міжнародним форумом авангардного та артхаусного кіно. Фестиваль пройде від 23 січня до 3 лютого 2008 року. Окрім картини Ігоря Подольчака у конкурсній програмі фестивалю ще 14 фільмів, серед яких 5 східноазіатських, ще 4 європейських (Данія, Швеція, Греція, Нідерланди), 3 спільного латиноамерикано-європейського виробництва, по 1 з США та Казахстана.
В жюрі фестивалю війшли: російська акторка, режисер та продюсер Рената Літвінова, іранський режисер Джафар панахі, заступник директора фестивалю в Локарно Тіціана Фінці, сінгапурський режисер Ройстон Так та зіступник директора Музею Кіно в Нідерландах Рікс Хаддерс.
Las MENINAS - перший повнометражний фільм Ігоря Подольчака, в якому він виступив автором сценарію, режисером та продюсером. Співрежисером музичного фрагменту фільму стал відомий американський фотограф та кліпмейкер Дін Карр, оператором-постановником - відомий у кіносвіті Сергій Михальчук. Музику до фільму написав Олександр Щетинський. В головних ролях Микола Вересень, Любов Тимошевська, Ганна Яровенко.
root 23 січня 2008
Like

Ім’я:
04 квітня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Українсько-німецько-польський "Носоріг" Українсько-німецько-польський "Носоріг"

Новий фільм Олега Сенцова підтримав Польський кіноінститут

03 квітня 2020 0 178
Українська культура – жертва коронавірусу Українська культура – жертва коронавірусу

ЗВЕРНЕННЯ ДО УРЯДУ КЕРІВНИКІВ КУЛЬТУРНИХ ІНСТИТУЦІЙ

26 березня 2020 0 880
Ваші діти нудьгують на карантині? Ваші діти нудьгують на карантині?

Знімайте кіно на конкурс дитячих фільмів від Чілдрен Кінофест

01 квітня 2020 0 296
Посіпаки відступають Посіпаки відступають

Під натиском коронавируса

02 квітня 2020 0 251
Глядацька Дзига Глядацька Дзига

Стартувало голосування за фільми у номінації “Премія глядацьких симпатій” Кінопремії “Золота Дзиґа”

25 березня 2020 0 807