Смерть Хіта Леджера: що далі?


Новини: Смерть Хіта Леджера: що далі?
Доля незавершених проектів актора
Смерть 28-річного актора Хіта Леджера не тільки поставила трагічну крапку в житті та карьєрі, яка ще по-справжньому і не почалася, але й начно ускалднила подальше долю двох його останніх проектів. В першу чергу це стосується новго фільму Террі Гілліама "Уявляріума доктора Парнассуса". І цей факт ще раз доводить існування певного прокляття, що тяжіє над британським режисером: йому вже неодноразово доводилося переробляти свої попередні фільмі, а зйомки фільму його мрії про Дон Кіхота з Ламанчі йому вхагалі довелося перервати через 10 днів після їхнього початку. Така ж доля може спіткати і його новий проект, якщо тільки продюсери не вирішать замінити Леджера і перезняти вже відзянтий матеріал.
В історії кіно смерть акторів вже неодноразово впливала на долі фільмів: згадаймо лише "Гладіатора" (Олівер рід), "Крука" (Брендон Лі) або "Мозковий штурм" (Наталі вуд). В усіх трьох випадках померлі були замінени дублерами, а в двох випадках були ще й застосовані синтезовані на компьютерах моделі.
Смерть Леджера може вплинути і на долю "Темного лицаря" і останньої частини трилогії Крістофера Нолана про Бетмена. Хіт Леджер грав роль Джокера, який мав би з'явитися і в третій частині, але тепер режисерові доведеться вибирати один із наступних шляхів розв'язання цієї проблеми: замінити Леджера іншим актором, знайти іншу форму присутності персонажа на екрані (флешбеки, газетні вирізки, діалоги тощо) або ж перемонтувати "Темного лицаря" таким чином, щоб взагалі вивести психопатичного клоуна з гри.

Джерело: Variety
root 25 січня 2008


Ім’я:
10 травня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Веном 2: Карнаж». Перший трейлер «Веном 2: Карнаж». Перший трейлер

Том Харді проти Вуді Гаррельсона.

10 травня 2021 0 267
«Тихе місце 2». Фінальний трейлер «Тихе місце 2». Фінальний трейлер

Скоро у кінотеатрах.

06 травня 2021 0 751
Ганна Джон-Кеймен стане Рудою Сонею Ганна Джон-Кеймен стане Рудою Сонею

Зірка «Людини-мурахи і Оси» – в фентезі про войовницю з коміксів Marvel.

06 травня 2021 0 740
Блейк Лайвлі зіграє у фільмі «Леді Кілер» Блейк Лайвлі зіграє у фільмі «Леді Кілер»

Від сценаристки «Джуно».

06 травня 2021 0 727