Смерть Хіта Леджера: що далі?


Новини: Смерть Хіта Леджера: що далі?
Доля незавершених проектів актора
Смерть 28-річного актора Хіта Леджера не тільки поставила трагічну крапку в житті та карьєрі, яка ще по-справжньому і не почалася, але й начно ускалднила подальше долю двох його останніх проектів. В першу чергу це стосується новго фільму Террі Гілліама "Уявляріума доктора Парнассуса". І цей факт ще раз доводить існування певного прокляття, що тяжіє над британським режисером: йому вже неодноразово доводилося переробляти свої попередні фільмі, а зйомки фільму його мрії про Дон Кіхота з Ламанчі йому вхагалі довелося перервати через 10 днів після їхнього початку. Така ж доля може спіткати і його новий проект, якщо тільки продюсери не вирішать замінити Леджера і перезняти вже відзянтий матеріал.
В історії кіно смерть акторів вже неодноразово впливала на долі фільмів: згадаймо лише "Гладіатора" (Олівер рід), "Крука" (Брендон Лі) або "Мозковий штурм" (Наталі вуд). В усіх трьох випадках померлі були замінени дублерами, а в двох випадках були ще й застосовані синтезовані на компьютерах моделі.
Смерть Леджера може вплинути і на долю "Темного лицаря" і останньої частини трилогії Крістофера Нолана про Бетмена. Хіт Леджер грав роль Джокера, який мав би з'явитися і в третій частині, але тепер режисерові доведеться вибирати один із наступних шляхів розв'язання цієї проблеми: замінити Леджера іншим актором, знайти іншу форму присутності персонажа на екрані (флешбеки, газетні вирізки, діалоги тощо) або ж перемонтувати "Темного лицаря" таким чином, щоб взагалі вивести психопатичного клоуна з гри.

Джерело: Variety
root 25 січня 2008
Like

Ім’я:
06 квітня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Українсько-німецько-польський "Носоріг" Українсько-німецько-польський "Носоріг"

Новий фільм Олега Сенцова підтримав Польський кіноінститут

03 квітня 2020 0 1390
Лука Гуаданьїно відправляється на пошуки Лука Гуаданьїно відправляється на пошуки

Режисер зніме продовження фільму «Клич мене своїм ім'ям»

06 квітня 2020 0 50
Слідом за Каннами Слідом за Каннами

49-й КМКФ «Молодість» перенесено на серпень

30 березня 2020 0 595
Посіпаки відступають Посіпаки відступають

Під натиском коронавируса

02 квітня 2020 0 371
Ще один привід залишитися вдома!
ексклюзив
Ще один привід залишитися вдома!

MyFrenchFilmFestival: випуск "STAY HOME"

30 березня 2020 0 2039