Крістофер Нолан сумує


Новини: Крістофер Нолан сумує
Хит Леджер в своей последней роли
За Хітом Леджером
Крістофер Нолан, фільм якого "Темний лицар" став останньою завершеною роботою австралійського актора Хіта Леджера, надрукув в часописі Newsweek листа, в якому віддає акторові останні почесті. Нолан написав: "Хіт був творчим генієм. Це проривалося в кожному його жесті. Одного разу він сказав мені, що хотів би робити переви між зйомками фільмів, щоб знову відчути вторчий голод. Щоб творення знову стало глибинною потребою. Саме в такому душевному стані він і приходив на знімальний майданчик. Мало є акторів, які змушують вас соромитися ваших нарікань, тоді як ви займаєтесь найкращим у світі ремеслом. Хіт був одним з них. Я пам'ятаю кожний день зймок і післязйомочного періоду. Мені його дуже не вистачає".

Ще невідомо, як вшанують пам'ять свого молодого колеги учасники оскарівської церемонії, але "зірки" вже зараз долучають свої голоси до хору плакальників. Так, один з найяскравіших акторів сучасності Деніел Дей-Льюіс, знаходячись у прямому ефірі шоу  вельми популярної в Америці Опри Вінфрі, ледве стримуючи сльози сказав, що Леджер "був талановитим актором з неймовірним потенціалом". На церемонії вручення Акторської Гільдії Америки Дей-Льюіс присвятив свій приз Хіту Леджеру, з яким навіть не був знайомий особисто. Там же Кейт Бланшетт, яка знялася з Леджером у фільмі "Я не звідси", але не працювала з ним у спільних сценах, сказала, що останній спогад, який зберігся у неї про Хіта - це "людина, яка ледве не пританцьовує і щедро ділиться з усіма своїм чудовим настроєм".
Нагадаємо, що обставини смерті Хіта Леджера ще не з'ясовано, але слідство схиляється до того, що вона наступила через природні причини.

Джерело: Newsweek, People
root 31 січня 2008
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 159
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 221
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 384
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 655
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 269