Українське кіно в Берліні


Новини: Українське кіно в Берліні

На власному стенді

У вівторок 5 лютого о 12:30 в приміщенні УНІАН відбулася прес-конференція: «Українська кінофундація  представляє українське кіно на Берлінале 2008».
У прес-конференції взяли участь:
- Андрій Халпахчі, Директор Української кінофундації
- Андрій Мірошниченко, Міжнародний благодійний фонд «Україна ЗООО»
- Ганна Чміль, Голова Державної служби кінематографії
- Тарас Єрмаков, РR-директор компанії Nemiroff
Вперше в історії Берлінале завдяки зусиллям Української кінофундації вітчизняне кіно матиме офіційну прописку на Європейському кіноринку, який проходитиме в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.
Протягом Фестивалю на стенді Української кінофундації можна буде отримати Каталог українського кіно 2006-2008, переглянути промо-матеріали та трейлери вітчизняних фільмів та отримати інформацію про історію та сучасні тенденції кінематографу України.
Для кінопоказів в рамках Берлінського кіноринку буде представлено 5 українських фільмів: повнометражну стрічку «Біля річки» Єви Нейман, а також короткометражні «Приблуда» Валерія Ямбурзького, «Клятва» Марини Вроди, «На Грані» Артема Сухарева та Микити Ратникова і «Таксист» Романа Бондарчука.
Ці короткометражні фільмі разом з фільмами-переможцями Української Панорами МКФ «Молодість» - «Вільний Сашко» В'ячеслава Кателевського і «Катерина» Романа Бондарчука та Олега Скрипки, а також переможцем Українського міжнародного фестивалю документального кіно «Контакт» - «Проти Сонця» Валентина Васяновича - увійшли до промо-збірки короткометражних фільмів на DVD, яка є першою подібною збіркою українських короткометражних фільмів.
Також вперше в історії Берлінського кінофестивалю 12-го лютого у бальній залі всесвітньовідомого готелю Adlon Kempinski біля Бранденбурзьких воріт відбудеться урочистий прийом-презентація українського кіно, організований міжнародним брендом Nemiroff спільно з Українською кінофундацією та МКФ «Молодість». У заході візьмуть участь понад 250 ключових осіб міжнародної кіноіндустрії, відомих режисерів, акторів, продюсерів, кінокритиків, Міністр культури і туризму України, посол України в Німеччині, керівництво Берлінського міжнародного кінофестивалю та високі посадові особи Берліна та Німеччини, керівництво компанії Nemiroff. Цим прийомом міжнародний бренд Nemiroff продовжує серію українських вечірок на найбільших міжнародних кінофестивалях, розпочату в 2007 році на ювілейному 60-му Каннському кінофестивалі.
Для Української кінофундації проект стане першим заходом програми популяризації вітчизняного кіно, у якій в першому півріччі цього року наступними подіями стануть:
- Фестиваль українського кіно в Польщі (Варшава та Краків)
- Проведення тижню українського кіно в Парижі
- Презентація українського кіно на Каннському фестивалі
- Представлення українського кіно на Московському МКФ

root 06 лютого 2008
Like

Ім’я:
09 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 0 143
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 216
Помер Енніо Морріконе Помер Енніо Морріконе

Самому плодовитому композитору в кіно був 91 рік

06 липня 2020 0 1215
Зустріч біля Нотр-Дам Зустріч біля Нотр-Дам

Романтична комедія «Нотр-Дам» виходить у прокат

07 липня 2020 0 308
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 307