Українське кіно в Берліні


Новини: Українське кіно в Берліні

На власному стенді

У вівторок 5 лютого о 12:30 в приміщенні УНІАН відбулася прес-конференція: «Українська кінофундація  представляє українське кіно на Берлінале 2008».
У прес-конференції взяли участь:
- Андрій Халпахчі, Директор Української кінофундації
- Андрій Мірошниченко, Міжнародний благодійний фонд «Україна ЗООО»
- Ганна Чміль, Голова Державної служби кінематографії
- Тарас Єрмаков, РR-директор компанії Nemiroff
Вперше в історії Берлінале завдяки зусиллям Української кінофундації вітчизняне кіно матиме офіційну прописку на Європейському кіноринку, який проходитиме в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.
Протягом Фестивалю на стенді Української кінофундації можна буде отримати Каталог українського кіно 2006-2008, переглянути промо-матеріали та трейлери вітчизняних фільмів та отримати інформацію про історію та сучасні тенденції кінематографу України.
Для кінопоказів в рамках Берлінського кіноринку буде представлено 5 українських фільмів: повнометражну стрічку «Біля річки» Єви Нейман, а також короткометражні «Приблуда» Валерія Ямбурзького, «Клятва» Марини Вроди, «На Грані» Артема Сухарева та Микити Ратникова і «Таксист» Романа Бондарчука.
Ці короткометражні фільмі разом з фільмами-переможцями Української Панорами МКФ «Молодість» - «Вільний Сашко» В'ячеслава Кателевського і «Катерина» Романа Бондарчука та Олега Скрипки, а також переможцем Українського міжнародного фестивалю документального кіно «Контакт» - «Проти Сонця» Валентина Васяновича - увійшли до промо-збірки короткометражних фільмів на DVD, яка є першою подібною збіркою українських короткометражних фільмів.
Також вперше в історії Берлінського кінофестивалю 12-го лютого у бальній залі всесвітньовідомого готелю Adlon Kempinski біля Бранденбурзьких воріт відбудеться урочистий прийом-презентація українського кіно, організований міжнародним брендом Nemiroff спільно з Українською кінофундацією та МКФ «Молодість». У заході візьмуть участь понад 250 ключових осіб міжнародної кіноіндустрії, відомих режисерів, акторів, продюсерів, кінокритиків, Міністр культури і туризму України, посол України в Німеччині, керівництво Берлінського міжнародного кінофестивалю та високі посадові особи Берліна та Німеччини, керівництво компанії Nemiroff. Цим прийомом міжнародний бренд Nemiroff продовжує серію українських вечірок на найбільших міжнародних кінофестивалях, розпочату в 2007 році на ювілейному 60-му Каннському кінофестивалі.
Для Української кінофундації проект стане першим заходом програми популяризації вітчизняного кіно, у якій в першому півріччі цього року наступними подіями стануть:
- Фестиваль українського кіно в Польщі (Варшава та Краків)
- Проведення тижню українського кіно в Парижі
- Презентація українського кіно на Каннському фестивалі
- Представлення українського кіно на Московському МКФ

root 06 лютого 2008


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 863
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 424
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1164
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 975
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 614