Новини:

Відомий режисер, заслужений діяч мистецтв України Юрій терещенко виступив з ініціативою створити кіноальманах, в якому б молоді кінематографісти як з України, так і з Франції, Німеччини, Польщі, Англії змогли освідчитись в коханні нашому Місту.
Фільм-калейдоскоп, фільм-атракціон, де кожна новела повинна випромінювати свою неповторну ауру і мати ліричну різножанровість. Від трагедії до мюзиклу...
КИЇВ вміє кохати і заслуговує на взаємність не менш ніж Париж, Лондон, Нью-Йорк - про яких вже, до речі, створені подібні кіноальманахи. На сьогоднішній день це дуже успішний бренд, який по перше - має свого глядача, а по друге-дає унікальну можливість познайомитись і обов'язково закохатись в наше МІСТО.. Тому що Любов це те, чого завжди не вистачає Світу. Як в житті, так і на кіноекрані... Отже, десять новел-Десять освідчень в коханні!!! Де Древній і водночас вічно Юний КИЇВ стане ТЕРИТОРІЄЮ ЛЮБОВІ!!! Хоча б на ці півтори години. З чогось-же треба починати?

Планується, що до кіноальманаху повинно потрапити не менш п'яти новел ,знятих українськими режисерами, і по одній - знятих режисерами з різних країн.

root 16 квітня 2008
Like

Ім’я:
10 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 513
Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 546
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1424
Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 564
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 934