Україна відстоює свою кінонезалежність


Новини: Україна відстоює свою кінонезалежність
На думку Андрія Халпахчі та часопису Variety
Авторитетний профечійний часопис Variety, посилаючись на слова директора Української кінофундації Андрія Халпахчі, повідомив що до кінця поточного року компанією ВіН буде відкрито власну студію для дублювання фільмів українською мовою.
Андрій Халпахчі, директор Українського кінофонду, також заявив, що постанова Міністерства Культури щодо обов'язкового покликана підтримати розвиток місцевої дистрибуційної індустрії: "Вона працює. Зараз стало можливим дублювати фільми, якими до сих пір російські дистрибутори не займалися, як, наприклад, низькобюджетними артхаусними стрічками, що дає можливість запропонувати українській аудиторії ширший вибір в кінотеатрах". Халпахчі, який також очолює Київський міжнародний фестиваль "Молодість", заявив також, що ця постанова і відкриття дублювальної студії відкриває велики можливості. На минулому тижні в Каннах "Молодість" та французько-німецька компанія Coproduction Office підписали угоду про співробітництво в дистрибуції в Україні стрічок, що належать цій компанії.
Російські дистрибутори рахуються зі змінами, що вони відбуваються на українському ринку, про що свідчить хоча б намір московської компанії Central Partnership відкрити київський офіс.
Повний такст статті (англійською) можна прочитати тут.

Джерело: Variety
root 26 травня 2008
Like

Ім’я:
07 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 1159
Погані дороги ведуть до Венеції Погані дороги ведуть до Венеції

Фільм-дебют Наталії Ворожбит «Погані дороги», створений Kristi Films за підтримки УКФ, відібрали в конкурсну програму Венеційського...

22 липня 2020 0 1150
Глобальний марафон по-київськи Глобальний марафон по-київськи

14 вересня відбудеться головна медійна подія країни: KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon!

22 липня 2020 0 1116
ТЕНЕТ знову перенесли ТЕНЕТ знову перенесли

На невизначений термін

20 липня 2020 0 1795
Все тихіше й тихіше Все тихіше й тихіше

Майбутнє кінотеатрів - все туманніше

24 липня 2020 1 1465