'Че Гевару' вирішили вкоротити


Новини: 'Че Гевару' вирішили вкоротити
На фестивалі в Торонто
4 вересня в Торонто (Канада) відкривається міжнародний фестиваль Toronto International Film Festival. На протязі 10 днів жюрі фестивалю, критики та глядачі будут оцінювати претендентів на нагороди. Одним з найочікуваніших фільмів фестивалю вважається байопік Стівена Содерберга "Че Гевара".
"Че Гевара", за роль у якому блискучий Бенісіо Дель Торо отримав акторську нагороду минулого Каннського фестивалю, буде показаний в рамцях програми Special Presentation, але цього разу в кількох варіантах: двома частинами з невеликою перервою (як в Каннах), окремими частинами в різні дні, і в вигляді 3-годинної розпровіді, що вона поєднає обидві частини фільму.
Нагадаємо, що чотриьохгодинний біографічний епос "Че Гевара", що він складається з двох частин - "Аргентина" та "Партизан" - після Каннського фестивалю було відправлено на домонтаж. Після цього з'явилася інформація, що Содерберг планує випустити фільм в одній частини тривалістю 3 години. Таким чином, саме фестивалю в Торонто відведено роль вирішального заходу, на якому картину буде показано в різних варіантах. За результатами цих показів режисер та продюсери матимуть вирішити, в якому варіанті "Че Гевару" побачать глядачі всього світу.
Деякі критики пов'язують створення скороченної версії з "оскарівським" потенціалом картини.
Перша глава епосу позповідає про революцію на острові Свободи, а друга - про знаменитий виступ Ернесто Че Гевари на конференції ООН 1964 року.
Нещодавно в Мережі з'явилися офіційний постер Che: El Argentino та міжнародний трейлер іспанською мовою.
root 03 вересня 2008
Like

Ім’я:
05 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 133
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 914
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 239
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1097
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 590