Один світ - один тиждень - один фестиваль


Новини: Один світ - один тиждень - один фестиваль
Манхеттенський фестиваль знову в Україні
Кожного року один з найбільших глядацьких фестивалів світу об'єднує кіноманів всього світу задля вибору кращого короткометражного фільму. Тільки глядач може вирішити, хто отримає гран-прі фестивалю. Приєднуйся до світового глядацького жюрі: проголосуй за кращий фільм!
ОДИН СВІТ - ОДИН ТИЖДЕНЬ - ОДИН MANHATTAN SHORT FILM FESTIVAL
В останній тиждень вересня більше 100 тисяч глядачів у 115 містах світу зберуться разом з однією метою - обрати кращий короткометражний фільм року на Одинадцятому Міжнародному Манхеттенському кінофестивалі. Відбудеться це від 23 до 28 вересня 2008 року.
Цей проект було представлено в Україні минулого року, і тоді він пройшов з неймовірним успіхом. 2008 року Manhattan Short Film Festival повертається - ми знову, нарівні з глядачами усього світу, обираємо переможця.
В Україні проект стартує 25 вересня і пройде в найбільших містах країни - Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Вінниці, Запоріжжі, Чернігові, Симферополі, Севастополі.
На вході до кінозалу кожен глядач отримає анкету, в якій він зможе відмітити кращий, за його думкою, фільм. 29 вересня, після підрахунку балів та фінального показу у Нью-Йорку буде оголошений переможець фестивалю. І призом йому буде можливість зняти повнометражний фільм під керівництвом досвідчених продюсерів, на їхній виробничій та технічній базі. Потім цей фільм буде випущено в прокат у 100 кінотеатрах на чотирьох континентах.
Цього року заявки на участь в Манхеттенському фестивалі короткометражних фільмів надіслали біля 500 режисерів з 40 країн світу, однак тільки 12 фіналістів покажуть свої фільми глядачам всього світу. Протягом одного тижня в містах світу відбудеться більш ніж 200 сеансів Manhattan Short Film Festival.
root 10 вересня 2008
Like

Ім’я:
15 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Толоку» сприймуть всі «Толоку» сприймуть всі

Фільм «Толока» виходить в широкий прокат у доступних форматах для глядачів з порушеннями зору або слуху

14 серпня 2020 0 245
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 941
Дитячий лінолеум Дитячий лінолеум

Фестиваль анімації LINOLEUM та British Council оголошують дитячу програму

13 серпня 2020 0 272
Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 394
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 420