ТИЖДЕНЬ НІМЕЦЬКОГО КІНА 2008


Новини: ТИЖДЕНЬ НІМЕЦЬКОГО КІНА 2008
ТИЖДЕНЬ НІМЕЦЬКОГО КІНО 2008
Німецький культурний центр «Ґете-Інститут в Україні» у співпраці з Посольством Німеччини, компанією «Артхаус Трафік» та "ТАС" запрошують на Фестиваль нового німецького кіно, який розпочнається сьогодні, 25 вересня 2008 р. в столичному кінотеатрі "Київ". Цього разу фестиваль пройде у найбільших містах України: Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Львові та Одесі. 
Цього року фестиваль «Нове німецьке кіно» стане однією з найбільших подій, що будь-коли проводилися в Україні, і присвячених кінематографу Німеччини. Як завжди, українські глядачі побачать стильну підбірку свіжого німецького кіно, різного за змістом, жанром та настроєм. На фестивалі представлене найкраще з того, що можна було побачити на німецьких екранах за останній рік, всі стрічки демонструються в Україні вперше. Отже, програма цьогорічного фестивалю є найкращою за всю його історію.
Відкриє фестиваль хіт британського прокату – фільм "Свавільне життя", стрічка  в жанрі «секс, наркотики і рок’н’ролл»  про життєву дорогу Уші Обермаєр – топ-моделі, коханки Міка Джаггера, і символу сексуальної революції в Германії.
Також, в програмі фестивалю представлені історична драма «Страйк», від класика світового кіно Фолькера Шльондорфа; призер Канського фестивалю, скандальний фільм про кохання літніх людей «На дев’ятому небі» Андреаса Дрезена;  східна казка, заснована на реальних подіях - «Абсурдистан» Вейта Гельмера, канський лауреат, німецько-турецька стрічка «На іншому боці Раю» Фатіха Акіна; ексцентрична комедія «Все йде за планом» дебютантки Франціски Мелецкі.
У програмі документального кіно, будуть показані трі стрічки, відзначені на Міжнародних кінофестивалях в Берлині, Монреалі, Кракові та на інших кінофорумах.  Це фільми «Басейн для принцес» Беттіни Блюмнер – історія дорослішання трьох тинейджерів, «Хеві-Метал Селище» Сунг Хіунг Чо – стрічка про один з найбільших рок-фестивалів світу  - Wacken Open Air, і картина «Після музики» Ігора Хайцманна, який присвятив фільм своєму батькові, всесвітньо відомому диригенту Отмару Зуйтнеру.
Окрім основної програми, та документального кіно, на фестивалі буде представлений блок високобюджетних телевізійних картин, а також найкращі короткометражні роботи Німеччини у програмі «Next Generation».
Цього року «Нове німецьке кіно» не обмежиться глядацькими подіями, - окрім найкращої за всю історію проекту кіно програми, на фестивалі відбудеться Форум спільного виробництва за участю німецьких і українських продюсерів, а також пройде серія майстер-класів для студентів кінематографічних ВНЗ України.
Докладнішу інформацію, зокрема: розклад показів, описи фільмів та інше ви можете знайти на веб-сторінці фестивалю — http://www.germanfilms.com.ua/
КИЇВ - Кінотеатр «Київ» - від 26 вересня  
ХАРКІВ -  Кінотеатр «Кінопалац» - від 26 вересня  
ОДЕСА - Кінотеатр «MASKI» - від 1 жовтня  
ЛЬВІВ  - Кінопалац «Копернік» - від 9 жовтня  
ДНІПРОПЕТРОВСЬК - Кінотеатр «Родина» - від 16 жовтня 
ДОНЕЦЬК  - Кінопалац «Звездочка» - від 18 жовтня
root 25 вересня 2008


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії

До тебе або до мене?

05 серпня 2021 0 199
Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт» Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт»

Від творців «Джона Віка».

05 серпня 2021 0 156
Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 387
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 331
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 463