Росія — земля обітна


Новини: Росія — земля обітна

Росія, за твердженням авторитетного часопису Variety, стала країною нових можливостей для голлівудських мейджорів. Ринок Росії та прилеглих російськомовних територій стрімко зростає — цьогорічний бокс-офіс складе близько 800 мільйонів доларів, що робить цей ринок 6-м в Європі та 10-м у світі.

Першим голлівудським мейджором, який вирішив міцно заснуватися на цій території стала компанія Paramount Pictures Intl., яка оголосила у вересні 2008 року про підписання стратегічної угоди з московською дистрибуторською та продюсерською компанією Central Partnership (про це портал kino-teatr.ua вже писав).

Невдовзі після цього стало відомо, що компанія Disney Russia розпочала фільмування свого першого російськомовного продукту — фільму «Місто майстрів».

Варто відзначити, що Голлівуд давно пристуній в усіх секторах кіноринку СНД: так, компанія 20th Century Fox CIS займалася дистрибуцією двох найуспішніших стрічок на пострадянських територіях - «Іроніі долі 2», що вона зібрала близько 50 мільйонів доларів та «Денної варти» (32 мільйони).

На даний момент можна констатувати, що всі голлівудські мейджори мають прямі представництва в Росії та СНД, за винятком Warner Bros., інтереси якого представляє московська компанія Karo Films.

Не бентежить західних бізнесменів від кіна і нинішня політична та економічна ситуація в Росії. Міхаель Шліхт, один з трьох співвласників компанії Monumental Films, що воня зняла «Найкращий фільм» і готує зараз його сіквел, заявив: « Я позитивно дивлюся на російську ситуцію як у фінансовому, тік і в політичному плані. Я розумію, але не поділяю занепокоення Заходу з приводу віднайденої Росією впевненості у собі».


Джерело: Variety
Алексей Першко 27 жовтня 2008


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2332
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 210
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 189
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 178