Росія — земля обітна


Новини: Росія — земля обітна

Росія, за твердженням авторитетного часопису Variety, стала країною нових можливостей для голлівудських мейджорів. Ринок Росії та прилеглих російськомовних територій стрімко зростає — цьогорічний бокс-офіс складе близько 800 мільйонів доларів, що робить цей ринок 6-м в Європі та 10-м у світі.

Першим голлівудським мейджором, який вирішив міцно заснуватися на цій території стала компанія Paramount Pictures Intl., яка оголосила у вересні 2008 року про підписання стратегічної угоди з московською дистрибуторською та продюсерською компанією Central Partnership (про це портал kino-teatr.ua вже писав).

Невдовзі після цього стало відомо, що компанія Disney Russia розпочала фільмування свого першого російськомовного продукту — фільму «Місто майстрів».

Варто відзначити, що Голлівуд давно пристуній в усіх секторах кіноринку СНД: так, компанія 20th Century Fox CIS займалася дистрибуцією двох найуспішніших стрічок на пострадянських територіях - «Іроніі долі 2», що вона зібрала близько 50 мільйонів доларів та «Денної варти» (32 мільйони).

На даний момент можна констатувати, що всі голлівудські мейджори мають прямі представництва в Росії та СНД, за винятком Warner Bros., інтереси якого представляє московська компанія Karo Films.

Не бентежить західних бізнесменів від кіна і нинішня політична та економічна ситуація в Росії. Міхаель Шліхт, один з трьох співвласників компанії Monumental Films, що воня зняла «Найкращий фільм» і готує зараз його сіквел, заявив: « Я позитивно дивлюся на російську ситуцію як у фінансовому, тік і в політичному плані. Я розумію, але не поділяю занепокоення Заходу з приводу віднайденої Росією впевненості у собі».


Джерело: Variety
Алексей Першко 27 жовтня 2008
Like

Ім’я:
05 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 130
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 912
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 237
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1095
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 588