Кассселя поглинув гламур


Новини: Кассселя поглинув гламур

Вчора, 28 жовтня 2008 року, відбувся візит до Києва видатного французького актора Венсана Касселя в рамцях промо-туру дилогії Жана-Франсуа Ріше про Жака Меріна. Кассель, режисер фільму та інші члени творчої групи дали пресову конференцію в конференц-залі Національного палацу «Україна», а ввечері з'явилися перед очима захопленої київської публіки, яка зібралася в кінотеатрі «Київ» на прем'єрний показ першої частини дилогії «Ворог держави №1: Початок».

Можна констатувати, що головна (з точки зору прокатника фільму — компанії JRC) мета візіту була досягнута — увагу до фільму було привернуто, і увагу саме цільової аудиторії — глядачів, які сприймають похід в кіно як чистий ентертейнмент та елемент так званого high life. Про це можна з достаньою упевненістю судити хоча б тому, що ні один з кінокритиків (не плутати з журналістами), який бажав би обговорити з Касселем його останню роботу в кіно та взагалі його багату акторську кар'єру, і не цікавився тим, який подарунок він бажав би отримати від Моніки на наступний день народження, до спілкування з актором допущений не був.

Не заперечуючи роль в нашому перебільшено загламуреному суспільстві таких засобів воістину масової інформації як, наприклад, часопису Hello, хотілося б нагадати організаторам подібних заходів (якщо вони ще будуть відбуватися в майбутньому), що в глядацькій масі є - нехай і мізерна — частка тих, кого цікавлять не прикиди актора, марка його парфумів, знак зодіаку або нюанси його стосунків з Монікою Белуччі, а саме він як видатна особистість, яка намагається виразити себе своїми ролями і яка має і на них, і на кінематографічний процес взагалі оригінальні погляди та самостійні судження.

Алексей Першко 29 жовтня 2008
Like

Ім’я:
11 серпня 2020
Ваш коментар
та да
та да 30 жовтня 2008 16:57
0
видать  пригласительного  на фильм недосталось товарищу, вот  и решил полить
.
Mr. Black
Mr. Black (Киев) 29 жовтня 2008 13:03
0

Позволю себе заметить, что встречались и вполне адекватные вопросы, касающиеся как творчества актера в общем, так и фильма в частности
.

популярні новини


Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 143
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 630
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1527
Кіновернісаж просто неба Кіновернісаж просто неба

Марафон українського кіно в столичному парку ім. Шевченка

23 липня 2020 0 1664
По третьому КІНОКОЛу По третьому КІНОКОЛу

ВІДКРИТО ПРИЙОМ ФІЛЬМІВ НА ТРЕТЮ ЩОРІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ КІНОКРИТИКІВ КІНОКОЛО

28 липня 2020 0 977