Кассселя поглинув гламур


Новини: Кассселя поглинув гламур

Вчора, 28 жовтня 2008 року, відбувся візит до Києва видатного французького актора Венсана Касселя в рамцях промо-туру дилогії Жана-Франсуа Ріше про Жака Меріна. Кассель, режисер фільму та інші члени творчої групи дали пресову конференцію в конференц-залі Національного палацу «Україна», а ввечері з'явилися перед очима захопленої київської публіки, яка зібралася в кінотеатрі «Київ» на прем'єрний показ першої частини дилогії «Ворог держави №1: Початок».

Можна констатувати, що головна (з точки зору прокатника фільму — компанії JRC) мета візіту була досягнута — увагу до фільму було привернуто, і увагу саме цільової аудиторії — глядачів, які сприймають похід в кіно як чистий ентертейнмент та елемент так званого high life. Про це можна з достаньою упевненістю судити хоча б тому, що ні один з кінокритиків (не плутати з журналістами), який бажав би обговорити з Касселем його останню роботу в кіно та взагалі його багату акторську кар'єру, і не цікавився тим, який подарунок він бажав би отримати від Моніки на наступний день народження, до спілкування з актором допущений не був.

Не заперечуючи роль в нашому перебільшено загламуреному суспільстві таких засобів воістину масової інформації як, наприклад, часопису Hello, хотілося б нагадати організаторам подібних заходів (якщо вони ще будуть відбуватися в майбутньому), що в глядацькій масі є - нехай і мізерна — частка тих, кого цікавлять не прикиди актора, марка його парфумів, знак зодіаку або нюанси його стосунків з Монікою Белуччі, а саме він як видатна особистість, яка намагається виразити себе своїми ролями і яка має і на них, і на кінематографічний процес взагалі оригінальні погляди та самостійні судження.

Алексей Першко 29 жовтня 2008


Ім’я:
06 серпня 2021
Ваш коментар
та да
та да 30 жовтня 2008 16:57
0
видать  пригласительного  на фильм недосталось товарищу, вот  и решил полить
.
Mr. Black
Mr. Black (Киев) 29 жовтня 2008 13:03
0

Позволю себе заметить, что встречались и вполне адекватные вопросы, касающиеся как творчества актера в общем, так и фильма в частности
.

популярні новини


Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії

До тебе або до мене?

05 серпня 2021 0 207
Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт» Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт»

Від творців «Джона Віка».

05 серпня 2021 0 169
Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 393
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 346
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 335