Лурман доробляє 'Австралію'


Новини: Лурман доробляє 'Австралію'

В пожежному порядку

Світова прем'єра нового фільму База Лурмана «Австралія» має відбутися на наступному тижні, але, як заявив сам режисер, стрічка ще не готова. Сказавши це після заходу в нью-йоркському Музеї Сучасного мистецтва, Лурман негайно відбув до Австралії, щоб протягом наступних 24-х годин завершити монтаж фільму. Чорновий монтаж фільму було показано відомій телеведучій Опрі Уїнфрі та її авдиторії, яка (Опра) висловилася в тому дусі, що вона й не пригадує, який ще фільм справлялв на неї таке сильне враження.

Баз Лурман також категорично відмів закиди преси щодо того, що студія 20th Century Fox змусила його змінити фінал стрічки. «Ви дійсно вважаєте, що хтось може сказати мені, що робити? - запитав він кореспондента Reuters, який поставив це запитання і сам же на нього відповів: Тільки я вирішую, що робити з моїми фільмами». Режисер заявив, що їм було написано 6 варіантів фіналу, знято 3, а який буде обрано в остаточному варіанті монтажу, має залишитися сюрпризом.

«Австралія» зі 130-мільйонним бюджетом та Ніколь Кідман і Хью Джекманом в головних ролях, заплановано до виходу в Україні на кінець листопада. Якщо режисерові ніщо не завадить...


Алексей Першко 13 листопада 2008
Like

Ім’я:
10 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 509
Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 544
Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 562
Кіновернісаж: тиждень другий Кіновернісаж: тиждень другий

Розпочинаємо тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба»

31 липня 2020 0 932
Кіновернісаж просто неба Кіновернісаж просто неба

Марафон українського кіно в столичному парку ім. Шевченка

23 липня 2020 0 1600