«Залюднений острів» покажуть Америці


Новини: «Залюднений острів» покажуть Америці

Фантастичний бойовик «Залюднений острів», що його знято актором та режисером Федором Бондарчуком за романом братів Стругацьких, імовірно, зможуть побачити американські глядачі. За словами продюсера Олександра Роднянського фільмом серйозно зацікавилося голлівудське агентство William Morris Agency.

Продюсер стверджує, що після перегляду фільму представники агентства зустрілися з режисером Федором Бондарчуком і дали дуже схвальні відгуки щодо стрічки.

Американці вважають, що «Залюднений острів» має високий потенціал для успішного прокату не тільки в країнах Європи та Азії, алей в Америці. Представники агентства висловили припущення, що прокат стрічки у великих містах Америки може пройти доволі успішно.

Агентство William Morris Agency раніше вже мало досвід співробітництва з російським режисером, сценаристом та продюсером Тімуром Бєкмамбєтовим, який працює в жанрах фентезі, трилеру та бойовику. Воно займалося дистрибуцією його голлівудського дебюту «Особливо небезпечний» (Wanted). Цей фільм в прокаті США зібрав 134 мільйонів доларів. Варто відзначити, що загальні збори склали 341 мільйон доларів при тому, що бюджет фільму складав 75 мільйонів доларів.

Федір Бондарчук ніяк не прокоментував цей факт, а лише схвально відгукнувся на адресу свого агентства. Широкий прокат «Залюдненого острова», що він є першою частиною екранізації однойменного роману братів Стругацьких, почнеться 1 січня 2009 року.

Алексей Першко 29 грудня 2008


Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 147
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 201
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 188
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 176
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 552