«Залюднений острів» покажуть Америці


Новини: «Залюднений острів» покажуть Америці

Фантастичний бойовик «Залюднений острів», що його знято актором та режисером Федором Бондарчуком за романом братів Стругацьких, імовірно, зможуть побачити американські глядачі. За словами продюсера Олександра Роднянського фільмом серйозно зацікавилося голлівудське агентство William Morris Agency.

Продюсер стверджує, що після перегляду фільму представники агентства зустрілися з режисером Федором Бондарчуком і дали дуже схвальні відгуки щодо стрічки.

Американці вважають, що «Залюднений острів» має високий потенціал для успішного прокату не тільки в країнах Європи та Азії, алей в Америці. Представники агентства висловили припущення, що прокат стрічки у великих містах Америки може пройти доволі успішно.

Агентство William Morris Agency раніше вже мало досвід співробітництва з російським режисером, сценаристом та продюсером Тімуром Бєкмамбєтовим, який працює в жанрах фентезі, трилеру та бойовику. Воно займалося дистрибуцією його голлівудського дебюту «Особливо небезпечний» (Wanted). Цей фільм в прокаті США зібрав 134 мільйонів доларів. Варто відзначити, що загальні збори склали 341 мільйон доларів при тому, що бюджет фільму складав 75 мільйонів доларів.

Федір Бондарчук ніяк не прокоментував цей факт, а лише схвально відгукнувся на адресу свого агентства. Широкий прокат «Залюдненого острова», що він є першою частиною екранізації однойменного роману братів Стругацьких, почнеться 1 січня 2009 року.

Алексей Першко 29 грудня 2008
Like

Ім’я:
13 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 208
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1637
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 751
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 262
Кіновернісаж просто неба Кіновернісаж просто неба

Марафон українського кіно в столичному парку ім. Шевченка

23 липня 2020 0 1709