«Залюднений острів» покажуть Америці


Новини: «Залюднений острів» покажуть Америці

Фантастичний бойовик «Залюднений острів», що його знято актором та режисером Федором Бондарчуком за романом братів Стругацьких, імовірно, зможуть побачити американські глядачі. За словами продюсера Олександра Роднянського фільмом серйозно зацікавилося голлівудське агентство William Morris Agency.

Продюсер стверджує, що після перегляду фільму представники агентства зустрілися з режисером Федором Бондарчуком і дали дуже схвальні відгуки щодо стрічки.

Американці вважають, що «Залюднений острів» має високий потенціал для успішного прокату не тільки в країнах Європи та Азії, алей в Америці. Представники агентства висловили припущення, що прокат стрічки у великих містах Америки може пройти доволі успішно.

Агентство William Morris Agency раніше вже мало досвід співробітництва з російським режисером, сценаристом та продюсером Тімуром Бєкмамбєтовим, який працює в жанрах фентезі, трилеру та бойовику. Воно займалося дистрибуцією його голлівудського дебюту «Особливо небезпечний» (Wanted). Цей фільм в прокаті США зібрав 134 мільйонів доларів. Варто відзначити, що загальні збори склали 341 мільйон доларів при тому, що бюджет фільму складав 75 мільйонів доларів.

Федір Бондарчук ніяк не прокоментував цей факт, а лише схвально відгукнувся на адресу свого агентства. Широкий прокат «Залюдненого острова», що він є першою частиною екранізації однойменного роману братів Стругацьких, почнеться 1 січня 2009 року.

Алексей Першко 29 грудня 2008
Like

Ім’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Акторські проби "Дулітла": Роберт Дауні-мол. та звірі Акторські проби "Дулітла": Роберт Дауні-мол. та звірі

У кіно – після Нового року.

13 грудня 2019 0 523
Відома дата прем'єри "Матриці 4" Відома дата прем'єри "Матриці 4"

Помічайте в календарі.

12 грудня 2019 0 469
«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»

Другий офіційний тизер різдвяної казки

12 грудня 2019 0 348
«Я не боюсь, тепер я – Вільна» «Я не боюсь, тепер я – Вільна»

Тіна Кароль та Юлія Саніна (THE HARDKISS) записали спільний трек та випустили кліп до фільму «Віддана»

12 грудня 2019 0 378
Деніел Редкліфф в трейлері "Втечі з Преторії" Деніел Редкліфф в трейлері "Втечі з Преторії"

На основі реальних подій.

12 грудня 2019 0 304