"Райські птахи": на злет


Новини:
Не вір очам своїм: Кохан, Вакарчук, Балаян

У вівторок, 27 січня, о 16:00 в кінотеатрі «Київ» (зал «Сінематека») відбулася прес-конференція, присвячена виходу в прокат фільму Романа Балаяна «Райські птахи», а також пройшла прем'єра відеокліпу групи «Океан Ельзи» на пісню «Ночі і дні», яка увійшла до саундтреку картини.

У прес-конференції взяли участь: Роман Балаян (режисер фільму), Святослав Вакарчук (лідер гурту «Океан Ельзи», співавтор саундрека), Олег Кохан (продюсер «Райських птахів», засновник і генеральний продюсер кінокомпанії «SOTA Cinema group»).

Фільм «Райські птиці», що брав участь у конкурсній програмі Московського міжнародного кінофестивалю, виходить в український прокат 5 лютого 2009 року в сімох кінотеатрах столиці, а також в кінотеатрах 11 міст України. Окрім версії українською мовою, яка демонструвалась у Києві на відкритті МКФ «Молодість»-2008, глядачі зможуть побачити також російськомовний варіант картини, а в столичному кінотеатрі «Кінопанорама» буде показана оригінальна версія картини з англійськими субтитрами.

В рамках прес-конференції відбулася всеукраїнська прем'єра музичного відео групи «Океан Ельзи» на головну пісню картини - «Ночі і дні» (режисери - брати Стеколенко). Прем'єра відеокліпу в ефірі українських каналів відбудеться в кінці січня, за тиждень до виходу фільму в прокат.

Вім Вендерс про картину Романа Балаяна «Райські птахи»:
«Цей фільм справив на мене велике враження. Особливо, якщо врахувати, що Роман Балаян не знімав вже п'ять років. Кіно з неймовірною фантазією, зроблене у властивій йому манері, подане особливою мовою. Такі фільми як «Райські птахи», вкладають в голови глядачів ідеї і образи, які, сподіваюся, допоможуть їм точніше побачити і відчути світ і власне життя»

«РАЙСЬКІ ПТАХИ» (у прокаті з 5 лютого)
СРСР початок 1980-х. Часи відкритих масових переслідувань начебто у минулому, але слухати закордонні радіостанції все ще заборонено, а висловлювати свою думку у присутності сторонніх людей – небезпечно. КДБ прослуховує телефони, стежить за "неблагонадійними", і цілеспрямовано, крок за кроком, знищує всі паростки інакомислення. Головним героям доведеться виступити проти нелюдяної державної машини, поставити на кон свої життя і довести, що на шляху до справжньої свободи зупинити людину не в змозі ніхто і ніщо.
 

Алексей Першко 28 січня 2009
Like

Ім’я:
15 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Толоку» сприймуть всі «Толоку» сприймуть всі

Фільм «Толока» виходить в широкий прокат у доступних форматах для глядачів з порушеннями зору або слуху

14 серпня 2020 0 226
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 919
Дитячий лінолеум Дитячий лінолеум

Фестиваль анімації LINOLEUM та British Council оголошують дитячу програму

13 серпня 2020 0 254
Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 377
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 407