«Мільйонер” отримав все


Новини: «Мільйонер” отримав все

На церемонії BAFTA
Фільм британця Денні Бойла “Мільйонер з нетрів” отримав 7 головних нагород на церемонії вручення призів Британської кіноакадемії BAFTA, включаючи призи за кращий фільм та кращу режисуру. Таким чином, фільм є головним фаворитом оскарівських перегонів, вже отримавши головні нагороди від гільдій режисерів Америки, сценаристів Америки, акторів Америки та від іноземної преси Голівуда (“Золотий глобус”). Головний супротивник “Мільйонера з нетрів” - Загадковий випадок Бенджаміна Баттона” - що він мав ту ж кількість нагород, задовольнився лише 3 статуетками.
Кращою акторкою визнано Кейт Уінслет за роль в “Читачі” Стівена Долдрі, а кращим актором — Міккі Рурка за “Рестлера” Даррена Аронофськи.
Окрім двох головних призів “Мільйонер з нетрів” отримав також призи в категоріях “кращий адаптований сценарій! (Саймон Бофуа), “монтаж” (Кріс Дікінс), “музика” (А.Р. Рахман), “операторська робота” (Ентоні Дод Мантл) та “звук”.
Хіта Леджера посмертно визнано кращим актором другого плану (Джокер в “Темному лицарі” Крістофера Нолана). Пенелопа Крус (“Віккі Крістіна Барселона”) отримала аналогічну жіночу нагороду.
Фільм француза Філіпа Клоделя “Я так давно люблю тебе” визнано кращим фільмом іноземною мовою.
Кращою анімаційною стрічкою названо “Уолл-І”, а Мартін МакДонаф отримав приз за кращий оригінальний сценарій до власного фільму “Залягти на дно в Брюгге”.
Отримавши по декілька номінацій “Підміна” (8), “Фрост проти Ніксона” (6), “Мілк” (4) та “Життя зпочатку” (4) не отримали жодної нагороди.

Алексей Першко 09 лютого 2009
Like

Ім’я:
09 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 354
Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 444
Незабуті Незабуті

Презентуємо офіційний трейлер фільму «Забуті», адаптований для глядачів з порушеннями зору або слуху

05 серпня 2020 0 478
Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер Фестиваль LINOLEUM презентує трейлер

Та оголошує склад журі

04 серпня 2020 0 523
Кінофестивалю Відкрита Ніч бути! Кінофестивалю Відкрита Ніч бути!

Програма фестивалю ВІДКРИТА НІЧ

31 липня 2020 0 721