Канни 2009: чутками земля повниться 3


Новини: Канни 2009: чутками земля повниться 3

Завсідники

Третю нашу публікацію щодо можливих учасників офіційних програм Каннського фестивалю присвячуємо завсідникам фестивалю - режисерам, чиї фільми регулярно не тільки демонструвалися на екранах Палацу Фестивалів, але й отримували вищі нагороди форуму.

ЗАВСІДНИКИ

1. Розірвані обійми - чи отримає Педро Альмодовар нарешті свою Пальмову гілку за свій новий фільм з Пенелопою Круз? Сама акторка відвідає фестиваль на самому його початку.


2. Mr. Nobody - Жако ван Дормал привозив до Каннів 2 своїх перші фільми - і за обидва отримував призи. Як відомо, Бог любить трійцю, тим більше, що й сам цей фантастичний проект досить-таки амбіційний.

3. Антихрист - Ларс фон Трір настільки частий гість на Круазетт, що називає перзидента фестивалю Жіля Жакоба батьком.

4. Межі контролю - Mister Cool американського незалежного кіна Джим Джармуш має шанс повернутися на фестиваль через 4 роки після того, як його "Зламані квіти" отримали тут Гран Прі.

5. Біла стрічка - навряд чи варто виключати Міхаеля Ханеке зі списку претендентів на перемогу тільки тому, що головою жюрі буде Ізабель Юппер, яка зіграла його "Піаністку".

6. Hadewijch - в своэму новому фільмі Брюно Дюмон, який минулого року був головою жюрі "Золотої камери", як і Патріс Шеро та Ларс фон Трір ставить перед собою питання про відносини Бога та диявола.

7. Яскрава зірка - чи приєднається Джейн Кемпіон - перша жінка, яка отримала "Золоту Пальмову гілку" - до закритого клубу подвійних лауреатів?

8. Ні, донечко, ти не підеш на танці - жоден фільм Крістофа Оноре не залишається поза увагою, особливо якщо в головній ролі Кьяра Мастроянні.

9. В пошуках Еріка - знаючи любов художнього керівника фестивалю Тьєррі Фремо до кінематографу Кена Лоуча, можна не сумніватися, що якусь місцинку для цього фільму буде знайдено.

10. Поважний мужчина - про загальнофранцузьку любов до братів Коенів відомо всім.

11. Лурд - за творчістю австрійки Джессіки Хауснер, що вона дебютувала саме в Каннах, відбірники фестивалю стежать особливо уважно, тим більше, що цей фільм знято у Франції, на французькі гроші та з однією з найпопулярніших у Франції акторок Сільві Тестюд.

Алексей Першко 16 квітня 2009


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 278
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 152
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 214
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 358
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 546