Магія німого кіно і сучасна жива музика


Новини: Магія німого кіно і сучасна жива музика

 Кіноконцерт «Земля»

Посольство Франції та Французький культурний центр запрошують по-новому побачити шедевр українського кіно – фільм «ЗЕМЛЯ» Олександра Довженка під оригінальну музику французької групи Cфота.  
Поєднати шедевр українського кіно та сміливість нового покоління французької музики – таким є зухвалий творчий проект музичного гурту «Сфота». Під час кіно-концерту рухи кінокамери та ритми гітар, то зливаються, то знову розходяться, пропонуючи несподіване бачення видатного фільму Довженка «Земля», та закликаючи по-новому придивитися, або швидше, прислухатися до цієї стрічки.
Музична група Sphota була створена у 2000 році за ініціативи кількох полівалентних музикантів, що вони мали прагнення «інакше створювати» музику. Вони з самого початку відрізнялись серед інших сучасних музичних груп. Sphota розробляє новий метод роботи, заснований на імпровізації, що дозволяє сприймати музику як єдине ціле: звук, форму та рух.
Створена спільно всіма учасниками, музика групи Sphota поєднує роботу над тембром та музичною драматургією (успадкованими з сучасної електроакустичної музики) з пошуком первинних енергій, натхнення для якої вони знаходять у рок-музиці та традиційній музиці.
У своїх спектаклях Sphota намагається максимально виразити всю силу театралізованої музичної експресії, використовуючи можливості музикантів, однаково талановитих як у грі на інструментах, так і у сценічній грі.
 З моменту свого заснування Sphota вже створила п’ять спектаклів: Kalédoptère, Episode Résonant (музична, звукова та візуальна поема), Lendemains qui chantent, Silences et Péripéties, Antigone Orchestra (по п’єсі Софокла ), а також багато концертів та вистав.
Створив та реалізував проект «Земля» на замовлення музею «Лувр» та фестивалю «Весна мистецтв» в Монте-Карло Самюель Сігічеллі (орган Хеммонда, семплер) разом з Бенжаменом де ла Фуенте (акустична скрипка, електроскрипка, синтезатор) та Бенжаменом Дюпе (електрогітара, синтезатор).
Концерт відбудеться в столичному кінотеатрі «Україна» 11 червня о 20:00.

 

Алексей Першко 03 червня 2009


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 319
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 423
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 286
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 853
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 290