Фестиваль без забобон


Новини: Фестиваль без забобон
Вже традиційно кожного року «Відкрита Ніч» готує своїм глядачам чималу кількість сюрпризів та цікавинок. На цей раз  кінофорум розширює не лише тематичні, а також  часові та просторові межі.
·         Перш за все «Дубль 13» триватиме тиждень з 22 по 29 червня. Окрім киян до глядацької аудиторії долучаться також і одесити.  Новим гостинним майданчиком фестивалю стане кіноресторан «Trans-force» з унікальним панорамним екраном, що розташований у ТРЦ «Блокбастер».
·         Нарешті оргкомітет на чолі із незмінним засновником та президентом фестивалю Михайлом Іллєнком зробили давно очікуваний крок – відкривається Міжнародний клуб «Відкритої Ночі». І першими його учасниками стануть представники провідної кінематографічної держави світу – Франції. У кількох спеціальних показах, які відбудуться у Києві та Одесі свої роботи представлять студенти факультету кінематографії Паризького університету 8 Сен-Дені (Université Paris 8 Saint-Denis). Тригодинну програму привезуть заступники декана факультету Жоель Огро (Joel Augros) та Домінік Вілугбі (Dominique Willouhby), а також троє студентів факультету.
·         Також за підтримки провідного українського кіновиробника – компанії «Film.ua» фестиваль проведе «Кампус талантів», учасники якого знімуть та покажуть на фестивалі 3-хвилинні фільми. Знімальну та монтажну техніку для цього забезпечить «Film.ua».
Разом з тим «Відкрита Ніч» береже свої найкращі традиції – показ головної фестивальної програми відбудеться як і завжди на літописній горі Уздихальниці поряд із Замком Річарда на Андріївському узвозі у ніч з 27 на 28 червня. Але програма фестивалю зазнала деяких змін.
·         Оскільки активність авторів цього року дещо зменшилася, тому конкурсна програма буде дещо меншою – орієнтовно до неї увійдуть до 25 фільмів замість традиційних 35-40. Тому до позаконкурсного показу будуть включені найкращі стрічки – переможці фестивалю минулих років.
·         Від цього року фестиваль при підтримці давнього партнера – компанії «TimeLine» засновує окрему програму соціального кіно. До неї увійдуть ігрові та документальні роботи, присвячені проблемам ставлення суспільства до ВІЛ-позитивних людей, профілактиці СНІДу та наркоманії, захисту дітей, підтримці людей похилого віку тощо.
·         Крім того, на глядачів чекає сюрприз: вони побачать кіно… яке ще не знято! Спеціальна програма «Знімається кіно» представить проекти українських режисерів, над якими нині триває робота. Серед них буде і новий фільм «Тойхтопройшовкрізьвогонь», який знімає Михайло Іллєнко. Увага, відсутність пробілів між словами – не помилка, бо це ім’я людини! Деталі – у режисера.
Також завдяки підтримці одного з провідних українських телеканалів ICTV та його генерального директора Олександра Богуцького фестиваль зможуть побачити телеглядачі. Телепоказ конкурсної програми фестивалю та інтерв’ю з авторами вийдуть в ефір в ту ж саму «Відкриту Ніч» з 27 на 28 червня. 
Склад Головного Журі остаточно ще не затверджений, але вже відомо, що до нього увійдуть кінопродюсер Володимир Філіппов, генеральний продюсер «Кінофоруму України» Андрій Різоль, актор Олександр Ігнатуша, режисер та в минулому лауреат фестивалю Віра Яковенко.
Алексей Першко 22 червня 2009


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 221
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 424
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 371
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1536
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 770