Мелодію зіграно


Новини: Мелодію зіграно
У переповненій залі
В Москві в рамцях основного конкурсу 31-го Московського кінофестивалю відбулася світова прем’єра української картини «Мелодія для катеринки», яка за результатами незалежного рейтингу російських критиків та журналістів на сьогоднішній день майже вдвічі випереджає інші конкурсні стрічки.
На конкурсний перегляд стрічки, який відбувся в найбільшому залі мультиплексу «Октябрь» окрім членів журі та гостей могли потрапити і прості глядачі, яки мали купувати квитки заздалегідь – зал ледве зміг вмістити всіх бажаючих першими переглянути нову роботу найрадикальнішого режисера пострадянського простору.
Квитки на перегляд було розкуплено за кілька днів до прем’єри, тому до залу разом з членами журі, а також Нікітою Михалковим, Вікторією Толстогановою, Свєтланою Світличною, Татьяною Грубіч та Валерією Гай-Германікою до кінотеатру заходили і прості глядачі.
Перед показом на сцені фільм представила вся знімальна група, за винятком Кіри Муратової, яка залишилася в Одесі через бронхіт: Олег Павлович Табаков на правах найстаршого першим представив стрічку. Він відзначив, що Муратова в чергове спробувала достукатися до нас, знявши такий фільм. Юні дебютанти – виконавці головних ролей Рома Бурлака та Лєна Костюк - називали Муратову просто Кірою, і казали про те, що намагалися виправдати сподівання режисера. Рената Літвінова була більш схожою на витончену Мері Поппінс, а не на холодну фею з «Мелодії для катеринки», а продюсер Олег Кохан – на чарівника, який не тільки зумів реалізувати цей кінопроект, але й збирається забезпечити прокат стрічки не тільки в Україні, але й в Росії.
Аншлаг на перегляді був посилений і першими рецензіями на стрічку критиків та журналістів, які переглянули стрічку вчора. Вони назвали «Мелодію для катеринки» казкою про темряву і порівняли нашу дійсність з індичкою, що її Муратова фарширує наче яблуками описами звичаїв та фізіологією нового псевдостабільного суспільства. Результати незалежного рейтингу кінокритиків говорять самі за себе: «Мелодія для катеринки» майже вдвічі випереджає інші конкурсні стрічки.
Результати 31-го ММКФ стануть відомі 28 червня.
Алексей Першко 23 червня 2009


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1022
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 250
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 332
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 124
Marvel знайшли режисера для нового «Блейда» Marvel знайшли режисера для нового «Блейда»

У головній ролі – Махершала Алі.

20 липня 2021 0 848