Бред Пітт поза грою


Новини: Бред Пітт поза грою
Стівен Содерберг

Разом зі Стівеном Содербергом
Вчора, 22 червня, в Феніксі (США) мали розпочатися зйомки нового фільму Стівена Содерберга Moneyball, головну роль в якому мав виконати Бред Пітт. Але цього не сталося: в п’ятницю напередодні президент компанії Columbia Емі Паскаль прочитала новий варіант сценарію, запропонований режисером, і за 96 годин до початку фільмування відмовилася фінансувати стрічку.
Хоча вона залишила можливість Содербергу знайти нову студію, наприклад Warner або Paramount, яка взялася б за виробництво цієї стрічки про визначного бесболіста та тренера Біллі Біні (Бред Пітт). Агентська компанія CAA, яка презентує і режиссера, і Пітта, провела весь минулий уїк-енд в безуспішних спробах знайти студію, яка б взялася за реалізацію цього проекту. Якщо нову студію не буде знайдено найближчим часом, то Columbia отримає змогу замінити режисера та отримати більш цікавий з її точки зору сценарій.
Певну скандальність цій історії надає той факт, що цей проект – чи не перший, від якого відмовляється студія, навіть не дивлячись на наявність в кастингу такої мегазірки як Бред Пітт. До того ж Содерберг вже зняв низку інтерв’ю з зірками бейсболу, які він мав намір включити до стрічки, провів трьохмісячний підготовчий період, тести камер і повністю укомплектував групу, а студія гарантувала йому бюджет (50 мільйонів доларів).
Хоча – додамо від себе – можливо вся справа не в сценарії, а в тому що пані Паскаль раптово зрозуміла, що фільми про бейсбол мають успіх тільки в США, чого явно недостатньо для повноцінного комерційного життя фільму.  

Алексей Першко 23 червня 2009


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 131
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 101
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 307
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 1014
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 484