Кемерон починає змінювати світ


Новини: Кемерон починає змінювати світ
Показано перший уривок з «Аватара»
Режисер Джеймс Кемерон на щорічній виставці Cinema Expo в Амстердамі показав перший 24-хвилинний уривок з свого першого за останнні 12 років фільму «Аватар».
Виступаючи перед присутніми Кемерон сказав: " 3 роки тому я стояв тут же і говорив про майбутній ренессанс технологій 3D, а зараз ми вже на справі бачимо, що він вже прийшов”.
Представляючи уривок з фільму режисер сказав, що це частина з першої третини фільму з додаванням ще декількох бойових сцен, що вони ілюструють битву за контроль над вигаданим світом планети Шандора.
На презентації були присутніми актори, які виконали головні ролі у фільмі: Сігурні Уівер (сага «Чужі»), Сем Уортінгтон («Термінатор 4») та Зуї Солдана («Зоряний шлях»).
На заході були присутніми лише 2 професійних мас-медіа, репортер одного з яких – часопису The Hollywood Reporter – написав, що фінал кліпу потонув в оваціях.
Один користувач Twitter, який був присутнім на демонстрації, написав, що фільм «змінить світ кіно назавжди», а другий його колега додав, що «уривок з «Аватара» просто приголомшуючий, в буквальному смислі слова неймовірний, з небаченими до цього часу візуальними ефектами і вражаючою деталізацією».
Анонімний інсайдер на сайті IESB.net додає: «Уривок викликав у мене бажання створити машину часу, щоб не чекати 18 грудня (дата світової прем’єри) і переглянути фінальний варіант стрічки. Якщо вона схожа на побачену мною сцену, то фільм стане одним з кращих фільмів десятиріччя».
У фільмі використано технології CGI (Computer Generated Images), motion-capture animation (див. «Беовульф») та «звичайні» зйомки.
За деякими даними виробничий бюджет фільму вже досяг 300 мільйонів доларів.
Алексей Першко 25 червня 2009


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 319
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 423
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 285
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 853
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 290