Pixar: історія


Новини: Pixar: історія
Пригоди Андре та бджілки Уоллі

Частина перша: Початок (1979-1982)

За 30 років свого існування студія Pixar революціонізувала анімаційне кіно. Джон Лассетер та його геніальні співробітники створили собі репутацію неперевершених розповідачів. Пропонуємо вашій увазі історію легендарної студії.

"Не технології розважають публіку. І не будь-який окремо взятий медіум. У нас на студії ми в першу чергу робимо стаку на історію. Цікаву історію зі справжніми персонажами". Технологія на службі в історії. Це кредо Джона Лассетера та всієї команди студії Pixar від самого початку її існування. І тим не менше все починалося саме з технології.

1979 рік. Доктор фізики Ед Кетмалл йде з Нью-йоркського технологічного інституту та постує на роботу до Computer Graphics Division студії Lucas Film. Він зі своїми співробітниками, працюючи над спецефектами до фільмів "Зоряні війни: Повернення Джедая" та "Зоряний шлях 2", одночасно розробляють нові графічні програми, серед яких революційний генератор зображень RenderMan, який спочатку називався Motion Doctor.

1982 року молодий аніматор Джон Лассетер, який працював над мультфільмами "Лис та пес" та "Різдвяна пісенька Міккі" студії Disney, йде з цієї студії. Вражений фільмом "Трон", він розуміє, що майбутнє належить компьютерній анімації та CGI. Він приєднується до інженерів Computer Graphics Division та стає єдиним ліриком серед фізиків. Команда однодумців працює над короткометражкою "Пригоди Андре та бджілки Уоллі" (1982).

Фільм, художником-постановником якого вситупив Лассетер, було показано на щорічному конгресі компьютерної графіки SIGGRAPH і викликав ефект бомби, що вибухнула. Учасники конгресу побачили технологічно довершений (на той час) фільм, який в той же час був у першу чергу вибудуваний саме навколо історії. Історії короткої, але вельми переконливої та захопливої. Саме цей принцип і стане унікальною рисою майбутньої студії Pixar.

Алексей Першко 27 липня 2009


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 705
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 118
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 343
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 370
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1467