Богдан Ступка стане послом


Новини: Богдан Ступка стане послом

В новому фільмі Отара Іоселіані

У Тбілісі розпочалися зйомки нового фільму грузинсько-французького режисера Отара Іоселіані «Шантрапа», продюсерами якого стали Олег Кохан (SOTA Cinema Group, Україна) та Мартен Маріньяк (Pierre Grise Productions, Франція).
Новий фільм визначного майстра можна назвати в певній мірі автобіографічним, адже головним героєм стане молодий режисер, який намагається знайти себе в професії в умовах спочатку ідеологічної, а потім комерційної цензури.
Робота Ніколаса не співпадає з поглядами системи, і він кидає свою країну і переїздить до Франції – країни свободи та демократії. Тут його зустрічають дуже тепло, але дуже швидко Ніколас стикається з іншими перешкодами: тут немає ідеологів, тут є тільки дружелюбні бізнесмени, які пояснюють йому, що його робота мало кому цікава або ж і не цікава зовсім. То хто ж такий Ніколас? Художник, який прагне самовираження, або людина, яка просто хоче отримувати гроші за свою працю? На це питання, як і завжди, Іоселіані дає змогу відповісти кожному самостійно.
Головну роль Ніколаса у стрічці виконає грузинський актор Дато Тарієлашвілі, який вже знімався в одній з найвідоміших робіт Іоселіані – фільмі «Ранок понеділка», а на роль Голови Держкіно Бориса Фірсова, який потім став послом СРСР у Франції і допоміг герою виїхати з країни і підписати угоду з французькими продюсерами, режисер запросив Богдана Ступку. Також у фільмі знімаються Гіві Сарчемілідзе, Ніка Енделадзе, Таміла Карумідзе.
Зйомки стрічки проходитимуть в Грузії та Франції до кінця 2009 року. Попередній бюджет – близько 4 мільйонів євро.
Нагадаємо, що Отар Іоселіані вчився у ВДІКу в майстерні Олександра Довженка, а минулого року в залі київського ТРЦ «Блокбастер», що його названо його ім’ям, пройшла повна ретроспектива фільмів майстра.
Алексей Першко 04 серпня 2009


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Не дихай 2». Перший трейлер горора «Не дихай 2». Перший трейлер горора

Стівен Ленг знову в справі.

03 липня 2021 0 2920
Джейсон Момоа у трейлері бойовика «Мала» Джейсон Момоа у трейлері бойовика «Мала»

Помста Момоа.

14 липня 2021 0 1218
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 244
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 193
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 133