Як Дюжев та Безруков провели 'Канікули суворого режиму


Новини: Як  Дюжев та Безруков провели 'Канікули суворого режиму
Безруков, Дюжев, Зайцев.
Це була  вже дев’ятнадцята презентація кінофільму "Канікули суворого режиму" – забувши про моря, знімальна група та головні герої стрічки Дмитро Дюжев та Сергій Безруков усі літні канікули провели в роз’їздах по містам-участникам кінопрокату.
На питання київських журналістів відповідали з тінню хронічної втоми: Дюжева постійно мучила спрага (ми навіть з рахунку збились, скільки пляшок мінеральної води він випив), а Безруков так і не зняв з голови бейсболку, аби продемонструвати, як виглядає його нова зачіска під " іванушку-дурачка" у всій красі (Сергій наразі   зайнятий продюсуванням нового "казкового" кінопроекту).
Про "Канікули суворого режиму" розповідали з  пафосом: хвастали успіхом стрічки серед полонених, котрим в якості винагороди за зразкову поведінку влаштували щось схоже на показовий виступ, та співчували якомусь хлопчику, котрому "не дісталась" епізодична роль, розгубившись на першій же репліці (репліка, до речі, так і не потрапила у фінальну версію фільму). Довелось хлопчика замінити іншим хлопчиною.
Та коли мова зайшла щодо особистих спогадів дитинства головних героїв, Дюжев підійшов до питання з більш творчої та порівняльної точки зору, порівнявши дітей  "сьогодення" та "їх попередників", а Безрукову згадалась  душевна історія про рожеву жувальну гумку, котру  маленький Сергійко беріг у кишені  сорочки та трагічно згубив через чергове мамине прання.

Загалом, кінострічкавийшла набагато цікавіша, аніж пресс-конференція, а екранні пригодизацікавили більше, ніж позакадрові. Томувідвідайте кінотеатр та впевніться у томі самі. Адже, якщо  Безрукову та Дюжеву нічого додати до того, що вже відзнято, ми – тим пачевмиваємо руки


Джерело: celeb.com.ua
root 21 серпня 2009


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 148
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 233
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 289
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 289
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 321