Новий сезон у Жовтні


Новини: Новий сезон у Жовтні
Квитковий термінал  та інші гучні прем’єри нового сезону у „Жовтні”
З 27 серпня у „Жовтні”, найпершому київському кінотеатрі, що діє з 1931р., стартує новий сезон. Програма обіцяє бути насичено-різноманітною й порадує кіноманів, окрім звичайного основного прем’єрного та артхаузного репертуару, кількома новими проектами. Серед інших – „OzoneFest. Преамбула”.
Відкриває „OzoneFest. Преамбулу” фестиваль „Мосфільму – 85” та ретроспектива стрічок геніального Андрія Тарковського – громадянина тоталітарної держави, який у своєму творчому самовираженні спромігся бути максимально відвертим, самобутнім і незалежним. Дата старту проекту – 27 серпня – не випадкова і пов’язана з Днем кіно, який за радянських часів традиційно відзначали саме 27 серпня.
„OzoneFest. Преамбула” триватиме до кінця листопада і стане своєрідним прологом першого в Україні Міжнародного фестивалю незалежного кіно „OZoneFest - „Відкрита зона”, що пройде в кінотеатрі „Жовтень” з 03 по 09 грудня 2009 р.
4 вересня кінотеатр „Жовтень” запрошує усіх шанувальників кіно на всеукраїнську прем’єру фільму „Палата №6” за участі режисера Карена Шахназарова. Знятий за однойменною повістю А.П. Чехова, фільм „Палата №6” вже встиг зібрати фестивальні нагороди (приз „Срібний Георгій” на 31 Московському МКФ) та схвальні відгуки кінознавців.  
Проте, найгучнішою „прем’єрою” „Жовтня” вже стала каса-термінал, що працює у фойє кінотеатру з початку липня. Простий і зручний у використанні, термінал дозволяє і придбати квиток без касира, і отримати необхідну інформацію щодо репертуару, розкладу  показів для кожної окремої зали, вартості квитків та кількості вже проданих місць на сеанс. Каса-термінал працює цілодобово, що дозволяє придбавати квитки й розрахуватися, уникаючи черг і у зручний для відвідувача час.
Алексей Першко 25 серпня 2009


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 319
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 423
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 285
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 853
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 290