Премьєра Палати №6


Новини: Премьєра Палати №6

04 вересня в кінотеатрі „Жовтень” відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму „Палата №6” за участі режисера Карена Шахназарова.
 
Історія фільму „Палата №6” (за однойменною повістю А.П. Чехова) налічує не багато не мало – 20 років. Сценарій стрічки, написаний К. Шахназаровим спільно з О. Бородянським ще 1989 року, зацікавив тоді італійських продюсерів. На головну роль лікаря Андрія Рагіна було ангажовано самого Марчелло Мастрояні. Але незважаючи на тривалий переговорний процес, фільм так і не відбувся. Багато років потому Шахназаров повернувся до ідеї створення „Палати №6”, коли „впізнав” свого Рагіна у виконанні актора Володимира Ільїна. 
Основним знімальним майданчиком стрічки став психоневрологічний інтернат у Московській області, а героями епізодів „Палати №6” – пацієнти цього закладу, душевнохворі, що вчили уривки з Чехова й грали на рівні з професійними акторами.
Новий фільм Шахназарова – це мікс ігрового кіно та документальної зйомки, де гра переплітається з реальністю, уявне з дійсним, а „нормальність” балансує на межі з „шизофренією”. Автори фільму перенеслиподії повісті в Росію 2007 року, проте повністю зберегли оригінальний текст Чехова, який звучить абсолютно органічно на тлі сучасних реалій.
Попри те, що світова прем’єра „Палати №6” та вихід фільму у широкий прокат заплановані на 03 вересня, фільм вже сьогодні має багату фестивальну історію.
Його фестивальна прем’єра відбулася 24 червня 2009 р. в рамках конкурсної програми 31 Московського МКФ і мала успіх – стрічка виборола „Срібного Георгія” у номінації „найкраща чоловіча роль” (актор Володимир Ільїн за роль лікаря Рагіна). Крім того, „Палата №6” брала участь у Йорданському МКФ, у позаконкурсній програмі 33 Всесвітнього кінофестивалю у Монреалі та в конкурсі російського фестивалю „Виборзький рахунок”.
З 03 вересня фільм „Палата №6” з’явиться у кінотеатрах України, а 04 вересня у київському кінотеатрі „Жовтень” відбудеться всеукраїнська прем’єра стрічки за участі режисера Карена Шахназарова. В рамках візиту К. Шахназарова до Києва буде проведено низку зустрічей та заходів.
04 вересня у кінотеатрі „Жовтень” відбудуться заходи за участі Карена Шахназарова:
·         16.00 – майстер-клас для студентів творчих спеціальностей;
·         18.00 – прес-конференція для представників ЗМІ (обов’язкова попередня акредитація);
·         19.20– прем’єрафільму „Палата №6”

Алексей Першко 27 серпня 2009


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 442
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 438
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 633
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 506
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 493